Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

Madball, Scowl, The Chisel, Sunami, Mindwar w Warszawie

08 mar / 18:00 - 23:30

Madball, Scowl, The Chisel, Sunami, Mindwar- koncert Warszawa, marzec 2024

Ależ ekipa została zmontowana na przyszłoroczny Rebellion Tour. Załoga Madball powróci w marcu do Europy, a na pokład zabierają ze sobą przebojowo-brutalną mieszankę w postaci Scowl, Sunami, The Chisel oraz Mindwar! Przystanek w Polsce? 8 marca, Warszawa. Obecność obowiązkowa!

BILETY: https://bit.ly/REBELLION_TOUR_2024

MADBALL

(USA) – hardcore
Opis wydaje się tu zbędny. NYHC w najlepszym możliwym wydaniu, niezawodna energia na scenie. Czy Madball szykują następne wydanego w 2018 “For the Cause”? Możliwe, że dowiemy się na marcowym koncercie!

SCOWL

(USA) – hardcore, rock
Załoga z kalifornijskiego Santa Cruz nigdy nie funkcjonowała na zasadach klasycznie pojętego zespołu hardcore’owego – w zeszłym roku zagrali halową trasę z Limp Bizkit, ich szaty graficzne i merch zwykle zdobione są w kwiaty, a najszerzej komentowanym kawałkiem z debiutu był ten z saksofonowym solo (Seeds to Sow). Na ich ostatnim materiale, EP “Psychic Dance Routine”, hardcore miesza się z alternatywą i przede wszystkim chwytliwymi refrenami, a płynność z jaką Scowl lawiruje pomiędzy gatunkami powoduje, że zespół odnalazłby się występując zarówno na parkingu losowego fast fooda, jak i na festiwalu pokroju Coachelli.

SUNAMI

(USA) – hardcore, beatdown
Ekipa z kalifornijskiego San Jose nie zwalnia tempa i po swoim kapitalnym występie w lipcu u boku No Pressure ponownie wgniecie nas w ziemię brutalną mieszanką hardcore’a i beatdown’u. Czy czekamy? Jeszcze jak!

THE CHISEL

(Anglia) – punk
Brzmienie zakorzenione w punku, lecz urozmaicone inspiracjami Oi!, anarcho, UK-82 czy hardcorem powodują, że trudno jest się w The Chisel nie zakochać. Kufle w dłoń i na parkiet, pod samą scenę!

MINDWAR

(Belgia) – hardcore, thrash
Belgowie w maju podzielili się swoim debiutanckim albumem “Still at War”. Dotrzyjcie do klubu odpowiednio wcześniej, bo ich mieszanka hardcore’a z thrashowymi riffami na rozgrzewkę pasuje jak ulał.
 

Zagrają:

Madball,

Scowl,

The Chisel,

Sunami,

Mindwar

Szczegóły

Data:
08 mar
Czas:
18:00 - 23:30
Wydarzenie Tagi:
, , , ,
Strona internetowa:
https://www.facebook.com/events/163697570123819/

Organizator

Winiary Bookings
Email:
winiarybooking@gmail.com
Strona internetowa:
https://winiarybookings.pl

Miejsce

Klub Proxima
Żwirki i Wigury 99A
Warszawa, Mazowieckie 02-089 Polska
+ Google Map
Telefon:
22 822 30 03
Strona internetowa:
https://klubproxima.com.pl/