Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

Oranssi Pazuzu, Deafkids, Sturle Dagsland w Warszawie

29 maja / 18:30 - 23:30

80PLN – 90PLN
Oranssi Pazuzu koncerty 2022
iński zespół przesuwa o rok swoją headlinerską trasę, promującą album „Mestarin Kynsi” (2020, Nuclear Blast Records) Oranssi Pazuzu powróci do Polski w maju 2022 roku i oprócz występu w Krakowie zagra dodatkowy koncert w Warszawie. U ich boku zaprezentują się bez zmian Sturle Dagsland oraz Deafkids.
Oranssi Pazuzu i ich gości zobaczymy kolejno 28 maja w krakowskim klubie Kwadrat, a następnie 29 maja w warszawskiej Proximie.
UWAGA: Wszystkie zakupione bilety na koncert będą ważne w nowym terminie wydarzenia. W związku ze zmianami, umożliwiliśmy już dokonywanie zwrotów i wymian wejściówek w miejscu ich zakupu.
Bilety kolekcjonerskie na koncert są już dostępne w sprzedaży tutaj.

ORANSSI PAZUZU (Finlandia) psychodeliczny black metal

Jeden z najbardziej odważnych zespołów metalowych XXI wieku, choć z korzeniami tkwiącymi głęboko w latach 70. Na płytach – szczególnie dojrzałych „Valonielu” i „Värähtelijä” – Oranssi Pazuzu zachwycają psychodelicznym, kwaśnym black metalem, który pochodzi trochę z fińskiego lasu, a trochę z kosmosu. Na koncertach wyrywają się spod jakiejkolwiek kontroli i lecą tak daleko, że nigdy nie wiadomo, czy wylądują.

FACEBOOK ORANSSI PAZUZU

 

STURLE DAGSLAND (Norwegia) elektronika:

Sturle Dagsland to norweski artysta ze Stavanger, który nade wszystko ukochał sobie muzykę elektroniczną. Jeśli wsłuchać się w kompozycje Norwega, można się doszukać klimatów afrykańskich, jazzu, noise’u, world music, ambientu, rocka, psychodelii, folku, alternatywy. Twórczość Sturle Dagslanda naznaczona jest totalnym szaleństwem. Gdyby okazał się synem Diamandy Galas i Merzbowa spłodzonym po sporej dawce kwasu, nie bylibyśmy zaskoczeni…

FACEBOOK STURLE DAGSLAND

 

DEAFKIDS (Brazylia) punk, psychodelia, awangarda

Najnowszy album grupy – „Metaprogramação” (2019, Neurot Recordings) został wydawnictwem roku 2019 w zestawieniu prestiżowego serwisu Cvlt Nation. Płyta trafiła też do pierwszej 20 podsumowania opiniotwórczego Quietus. Deaf Kids stronią, bardzo skutecznie, od identyfikowania się z konkretnym gatunkiem. Interesuje ich eksperymentowanie z możliwie najszerszą paletą dźwięków aż do ekstremalnych granic. Są brutalni, szczerzy i fascynujący. Przede wszystkim na żywo.  

Wystąpią: ORANSSI PAZUZU (Finlandia) psychodeliczny black metal, Sturle Dagsland (Norwegia) elektronika, Deafkids (Brazylia) punk, psychodelia, awangarda

 

Szczegóły

Data:
29 maja
Czas:
18:30 - 23:30
Koszt:
80PLN – 90PLN
Wydarzenie Tagi:
, ,
Strona internetowa:
https://www.facebook.com/events/3301388476628716

Organizator

Knock Out Productions
Email:
info@knockoutprod.net
Strona internetowa:
https://www.knockoutprod.net/pl

Miejsce

Klub Proxima
Żwirki i Wigury 99A
Warszawa, Mazowieckie 02-089 Polska
+ Google Map
Telefon:
22 822 30 03
Strona internetowa:
https://klubproxima.com.pl/