Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

Road To Soulstone Gathering: Sunnata, ARRM, Inverted Mind w Krakowie

12 sie 2021 / 08:00 - 17:00

PLN
Sunnata
 18:00 – Drzwi
 18:30 – 19:15 – Inverted Mind
 19:45 – 20:30 – ARRM
 21:00 – SUNNATA
 
Knock Out Productions oraz Soulstone Gathering prezentują cykl czterech koncertów, zapowiadających przyszłoroczną edycję festiwalu. Przez całe lato będziemy regularnie spotykać się w Hype Parku, aby zobaczyć łącznie dwunastu polskich artystów. Na krakowskiej scenie wystąpią m.in. The Stubs, Dopelord, Sunnata czy Belzebong.
ROZKŁAD KONCERTÓW CYKLU ROAD TO SOULSTONE GATHERING:
22 VII 2021 / Dopelord + Red Scalp + .Wavs @ Hype Park
12 VIII 2021 / Sunnata + ARRM + Inverted Mind @ Hype Park
2 IX 2021 / Belzebong + Spaceslug + J.D. Overdrive @ Hype Park
9 IX 2021 / The Stubs + CF98 + Only Sons @ Hype Park
BILETY
Bilety na koncerty są już dostępne na: sklep.knockoutprod.net w cenie:
49 zł – pierwsze 50 sztuk!
59 zł – przedsprzedaż regularna;
69 zł – w dniu koncertu.
Przypominamy, że wszystkie koncerty w ramach Road To Soulstone Gathering 2022 będą odbywały się w zgodzie z aktualnie panującymi zasadami bezpieczeństwa. Uwaga! Ilość wszystkich biletów na wydarzenia będzie ograniczona!
Przypominamy! Nie musisz drukować biletu – przy wejściu na koncert możesz okazać kod kreskowy na ekranie telefon
 
 

SUNNATA (Polska) stoner, sludge, post metal:

 
Warszawska załoga Sunnata zaczęła funkcjonować w 2013 roku (wcześniej znana była pod nazwą Satellite Beaver). Do ich muzyki najczęściej przykleja się łatki stonera oraz sludge’u, choć oni sami wolą określenie ritual heavy music. Muzyczne rytuały autorstwa Sunnaty mogą przypaść do gustu miłośnikom Mastodon, Yob, Kylesy, czy Conan, ale nie tylko im. Swoją drogą grupa miała już okazję dzielić scenę z Kylesą oraz z Mastodon.
Wydawniczo Sunnata zadebiutowała singlem w 2014 roku. Debiutancki album zawitał na świat w tym samym roku. Muzyka Sunnaty zaczęła być zauważana, także poza Polską, od dwójki („Zorya” z 2016 roku). Pisały o niej tak prestiżowe magazyny, jak „Terrorizer” i „Rock Hard”. W naznaczonym pandemią i lockdownem 2021 roku Sunnata podarowała fanom wydany własnym sumptem czwarty album „Burning in Heaven, Melting on Earth”.
 

ARRM (Sosnowiec) drone / ambient:

 
Zespół ARRM to kolejne ujście dla niewyczerpanych kreatywnych energii siedzących w Arturze Rumińskim, którego doskonale znamy, choćby z Furii i Thaw. Pod tym szyldem tworzy od 2010 roku muzykę, w której przeplatają się jego fascynacje drone’ami i ambientową elektroniką oraz psychodelią.
Artura w tym artystycznym przedsięwzięciu wspomagają basista Rafał Miciński oraz Maciej Śmigrodzki (klawisze). W 2019 roku wytwórnia Instatnt Classic wydała drugi album ARRM, na którym oprócz ambientu i drone’u muzycy inspirowali się spiritual jazzem z lat 70, muzyką grupy Popol Vuh, folkiem, afrobeatem oraz dubem.
 

INVERTED MIND (Kraków) sludge, post metal:

 
Krakowska trzyosobowa załoga powstała w 2011 roku z inicjatywy gitarzysty i wokalisty Słomy, który czasami gościnnie pojawiał się w chórkach na płytach Terrordome. Muzyka Inverted Mind to frapujące połączenie gęstego mroku i gitarowego brudu z postmetalowymi klimatami, niosącymi strach, beznadzieję i totalną zagładę.
W muzyce Inverted Mind coś dla siebie powinni znaleźć, chociażby miłośnicy belgijskiego Amenra albo amerykańskiego Crowbar. W 2020 roku kapela nagrała podzielony na trzy akty album „Three Faces of Madness (A Drama in Three Acts)”, na którym gościnnie słychać Uapę ze wspomnianego wcześniej Terrordome.
 

Wystąpią:
SUNNATA (Polska) stoner, sludge, post metal
ARRM (Sosnowiec) drone, ambient
Inverted Mind (Kraków) sludge, post metal

Szczegóły

Data:
12 sie 2021
Czas:
08:00 - 17:00
Koszt:
PLN
Wydarzenie Tagi:
, , , ,
Strona internetowa:
https://www.facebook.com/events/395239021585898/

Organizatorzy

Knock Out Productions
Soulstone Gathering

Miejsce

Hype Park
Kamienna 12
Kraków, Małopolskie 31-403 Polska
+ Google Map
Strona internetowa:
https://www.facebook.com/hypeparkkrakow/