Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

Road To Soulstone Gathering: The Stubs, CF98, Stay Nowhere w Krakowie

09 wrz / 18:00 - 23:30

PLN
Road To Solusltone Gathering 17.06.2021
Knock Out Productions oraz Soulstone Gathering prezentują cykl czterech koncertów, zapowiadających przyszłoroczną edycję festiwalu. Przez całe lato będziemy regularnie spotykać się w Hype Parku, aby zobaczyć łącznie dwunastu polskich artystów. Na krakowskiej scenie wystąpią m.in. The Stubs, Dopelord, Sunnata czy Belzebong.
ROZKŁAD KONCERTÓW CYKLU ROAD TO SOULSTONE GATHERING:
17 VI 2021 / The Stubs + CF98 + Stay Nowhere @ Hype Park
22 VII 2021 / Dopelord + Red Scalp + .Wavs @ Hype Park
12 VIII 2021 / Sunnata + ARRM + Inverted Mind @ Hype Park
2 IX 2021 / Belzebong + Spaceslug + J.D. Overdrive @ Hype Park
 BILETY
Bilety na koncerty są już dostępne na: sklep.knockoutprod.net w cenie:
49 zł – pierwsze 50 sztuk!
59 zł – przedsprzedaż regularna;
69 zł – w dniu koncertu.
Przypominamy, że wszystkie koncerty w ramach Road To Soulstone Gathering 2022 będą odbywały się w zgodzie z aktualnie panującymi zasadami bezpieczeństwa. Uwaga! Ilość wszystkich biletów na wydarzenia będzie ograniczona!
 
[PL] Uwaga! !  Kupując bilet od osób umieszczających oferty na nieautoryzowanych stronach (Viagogo, Ticketswap, Allegro, OLX czy Facebook), ryzykujesz nabycie fałszywej wejściówki, która uniemożliwia wejście na koncert. Prosimy o kupowanie biletów wyłącznie w autoryzowanych punktach sprzedaży, tj. sklep.knockoutprod.net oraz ebilet.pl!
[ENG] Attention!  Buying tickets through unauthroized platforms (Viagogo, Ticketswap, etc.) is a risk of buying false tickets which will not let You participate in our shows. The only authorised ticket stores are sklep.knockoutprod.net and ebilet.pl!
 
 
 THE STUBS (Warszawa) rock and roll, punk rock:
W 2017 roku wydawnictwem wymownie zatytułowanym „Let’s Die”, znakomite stołeczne trio The Stubs zakończyło działalność. Na szczęście słynąca z kapitalnych koncertów kapela nie wytrzymała na muzycznej emeryturze i w 2021 roku ogłosiła swój powrót na scenę.
Ogłoszenie reaktywacji zbiegło się z opublikowaniem premierowego nagrania „Shake That Thing For The Crimson King”, w którym słychać wszystkie charakterystyczne elementy dla The Stubs, brud gitar, niesamowitą energię, sporą dawkę jajcarstwa oraz to, że oni niezmiennie są szczerzy do bólu w tym, co robią. Niedługo po premierze „Shake That Thing For The Crimson King”, dokładnie 1 kwietnia 2021, pojawiła się EP-ka „Make The Stubs Dead Again” wypełniona w sumie czterema kawałkami w tym jednym coverem.
 
CF98 (Kraków) pop punk:
Punkowa energia, fascynacja deskorolkami, kapitalne melodie, które z miejsca wpadają w ucho – oto skrócona charakterystyka tego, czego można się spodziewać po muzyce powstałego w 2003 roku krakowskiego popowo-punkowego zespołu CF98.
Jak to często bywa w przypadku twórców z punkowego ogródka, siłą oraz wizytówką CF98 są występy na żywo. Kapela zwiedziła większość klubów w Polsce, a scenę miała okazję dzielić, chociażby z legendarnymi Rise Against, Ignite, czy Billy Tallent. Podczas koncertów oczy i uszy fanów skupione są na fantastycznej wokalistce Karolinie Duszkiewicz. Pandemiczno-lockdownowy czas muzycy CF98 wykorzystali na pracę, czego efektem są wydane w latach 2019-20 EP-ki „Rotten To The Core” oraz „Dead Inside”.
 
STAY NOWHERE (Kraków) post hardcore:
Stay Nowhere to krakowsko-zakopiańskie trio, które muzycznie przenosi słuchaczy do lat 90. i grania, jakie wtedy rządziło w USA. Propozycję muzyczną kapeli opisuje się jako post hardcore, chociaż nie wyczerpuje to barw, które można dotrzeć w utworach tria. Oprócz klimatów z grunge’u rodem oraz hard core’a słychać też rasowego punka. A wszystko to podane z perspektywy osób, które muzyczne szlify zdobywały w XXI wieku.
Warto wspomnieć, że debiut płytowy Stay Nowhere ukazał się z logo kultowej polskiej niezależnej wytwórni Antena Krzyku.
 
 

Wystąpią:
THE STUBS (Warszawa) rock’n’roll, punk rock
CF 98 (Kraków) pop punk
Stay Nowhere (Kraków) post hardcore

Szczegóły

Data:
09 wrz
Czas:
18:00 - 23:30
Koszt:
PLN
Wydarzenie Tagi:
, ,
Strona internetowa:
https://www.facebook.com/events/1221310954971238

Organizatorzy

Knock Out Productions
Soulstone Gathering

Miejsce

Hype Park
Kamienna 12
Kraków, Małopolskie 31-403 Polska
+ Google Map
Strona internetowa:
https://www.facebook.com/hypeparkkrakow/