Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

Sabaton, Nocny Kochanek, Avatar w Krakowie

23 sie 2022 / 18:00 - 23:30

239PLN
Sabaton, Nocny Kochanek, Avatar - Koncert, Kraków

Sabaton wystąpi 23 sierpnia 2022 roku w krakowskiej TAURON Arenie. Grupa będzie promować swój najnowszy album „The War To End All Wars” (Nuclear Blast Records). W roli supportu wystąpi Avatar, gościem specjalnym w Polsce będzie zespół Nocny Kochanek.

𝗕𝗶𝗹𝗲𝘁𝘆 | 𝗧𝗶𝗰𝗸𝗲𝘁𝘀:
https://knockoutmusicstore.pl
(druki kolekcjonerskie | collector’s tickets)

SABATON

 
(SWE) heavy metal, power metal:
 
Powstały w 1999 roku w znanym ze sportów zimowych miasteczku Falun Sabaton, zyskał u nas wielką popularność, która przełożyła się, chociażby na półmilionową widownię podczas występu na Przystanku Woodstock, zarejestrowanym na potrzeby DVD.
Plan gry Sabaton jest od dawna znany. Joakim Brodén i Pär Sundström, główne postacie kapeli, zbierają ciekawe historyczne wątki z całego świata, które następnie przekształcają w świetne piosenki oparte na klasycznym heavy w stylu Judas Priest, Iron Maiden, czy Accept i z pewną domieszką power metalu. Do tej układanki trzeba też dodać spektakularne koncerty plus chęć do spotykania się z fanami. Szwedzi to zarówno wspaniali popularyzatorzy historii, jak i po prostu fani, przystępni ludzie, którzy żadnemu fanowi nie odmówią zdjęcia, czy autografu. W 2019 roku ukazała się dziewiąta płyta Sabaton „The Great War”, poświęcona pierwszej wojnie światowej. Jednym z gości na niej jest wspaniała Floor Jansen z Nightwish, prywatnie życiowa partnerka perkusisty Sabaton, Hannesa van Dahla.
 

ZAGRAJĄ:

Sabaton,

Nocny Kochanek,

Avatar

Szczegóły

Data:
23 sie 2022
Czas:
18:00 - 23:30
Koszt:
239PLN
Wydarzenie Tagi:
, ,
Strona internetowa:
https://www.facebook.com/events/1268377836949653

Organizator

Knock Out Productions
Email:
info@knockoutprod.net
Strona internetowa:
https://www.knockoutprod.net/pl

Miejsce

Tauron Arena Kraków
Stanisława Lema 7
Kraków, Małopolskie 31-571 Polska
+ Google Map
Telefon:
12 349 11 02
Strona internetowa:
http://www.tauronarenakrakow.pl