Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

Tribulation, Bolzer, Moassess w Krakowie

02 paź 2022 / 18:00 - 23:30

PLN
Tribulation, Bolzer nowe daty

Zimowa trasa grupy została przesunięta ze względów bezpieczeństwa!

Tribulation wystąpi 30 września 2021 roku w krakowskim klubie Kwadrat i będzie promować swój najnowszy album „When The Gloom Becomes Sound”. U boku Szwedów zagra gość specjalny – Bölzer, a w roli supportu zaprezentuje się holenderskie Molassess.

Bilety na koncert dostępne już na: – SKLEP KNOCKOUT – eBILET

TRIBULATION (Szwecja) death metal, dark metal:

Wyszli w 2004 roku od klasycznego death metalu, ale nie pozostali przy nim zbyt długo. Muzycy szwedzkiego Tribulation są bowiem ludźmi ambitnymi, a przy tym o ogromnej erudycji muzycznej. Nic dziwnego, że oczekiwaniu na ich płyty towarzyszy ogromna ciekawość połączona z równie dużą ekscytacją.

Tribulation to Johannes Andersson (gitara basowa, wokal), Adam Zaars (gitara), Jonathan Hultén (gitara) i grający w Tribulation od 2017 roku bębniarz Oscar Leander. Z wyczuciem potrafią poruszać się w świecie brutalnych dźwięków (albumy „The Horror”, „The Formulas Of Death”), stanąć mocno  i przekonująco w świecie mrocznego rocka („Children Of The Night”), czy też stanąć w rozkroku między tymi światami („Down Below”). Co ważne potrafią to wspaniale zaprezentować w bezpośrednim kontakcie z publicznością.

Oficjalna strona Tribulation

Facebook Tribulation

 

BÖLZER (Szwajcaria) black metal, death metal:

KzR (gitara, wokal; naprawdę Okoi Thierry Jones) i HzR (perkusja; naprawdę Fabian Wyrsch) konsekwentnie od 2008 roku rozwijają muzykę szwajcarskiego Bölzer i robią to tak mądrze i z tak wielkich wyczuciem, że w ciągu tych kilkunastu lat stali się jednym z ważniejszych przedstawicieli europejskiego metalu.

Duet z Zurychu tworzy muzykę, która ciekawie porusza się po obszarze black, doom i death metalu, aczkolwiek nie wyłącznie, czego dowodem był niesamowity debiutancki długograj „Hero”. Bölzer jest silnie przywiązany do dawkowania muzyki w mniejszych porcjach, w postaci EP-ek. Wspaniale wrócił do tego formatu w 2019 roku wydawnictwem „Lese Majesty”, które zdążył już parokrotnie promować na żywo w Polsce.

Oficjalna strona Bolzer

Facebook Bolzer

 

MOLASSESS (Holandia) psychodeliczny rock:

Dla holenderskiej formacji Molassess wszystko zaczęło się podczas kultowego festiwalu Roadburn w 2019 roku. Grupa z miejsca zjednała sobie publikę imprezy, swoją mocno psychodeliczną i otuloną gęstym mrokiem muzyką.

Mrok nie wziął się znikąd. Liderująca Molassess charyzmatyczna wokalistka Farida Lemouchi stąpała po ciemnej stronie mocy już w formacji The Devil’s Blood. Do członkostwa w Molassess Farida zaprosiła Oedsa Beydalsa, Joba van de Zande, Rona van Herpena (wszyscy wcześniej w The Devil’s Blood) oraz Boba Hogenelsta (Birth Of Joy) i Matthijsa Stronksa (Donnerwetter). Muzyków, z którymi łączy ją szczególna artystyczna więź.

Efekty tego po raz pierwszy pojawiły się już w 2019 roku na wydanym przez Van Records singlu „Mourning Haze / Drops Of Sunlight”. Kolejnym krokiem był kontrakt z Season Of Mist i nagranie debiutanckiej płyty „Through The Hollow”. 

Facebook Molassess

 

Zagrają: TRIBULATION (Szwecja) death metal, dark metal Bölzer (Szwacjaria) black metal, death metal Molassess (Holandia) psychodeliczny rock

 

Szczegóły

Data:
02 paź 2022
Czas:
18:00 - 23:30
Koszt:
PLN
Wydarzenie Tagi:
, , , ,
Strona internetowa:
https://www.facebook.com/events/596399577721983/

Organizator

Knock Out Productions
Email:
info@knockoutprod.net
Strona internetowa:
https://www.knockoutprod.net/pl

Miejsce

Kwadrat
Stanisława Skarżyńskiego 1
Kraków, 31-866 Polska
+ Google Map