Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

Ulstimate Screamo Fest w Warszawie

12 maja 2019 / 18:00

PLN
Ultimate Screamo Fest

Zapraszamy na kolejny Ultimate Screamo Fest do Chmur. Podobnie jak w zeszłym roku, tak i w tym zagrają zespoły z różnych części świata, wszystkie grające lub orbitujące w niedużej odległości od muzyki spod taga „screamo”. Na prawdę, nie obchodzi nas co robisz tego dnia. Żadna wymówka nie jest dobra. Musisz tu być.

Closer (nyc)
Czyli ciężkie emo/screamo na dwa, mieszane wokale. Fest będzie dla nich okazją do promocji pierwszego, pachnącego jeszcze świeżością LP „All This Will Be”, które jest szalenie zajebistym mariażem różnych około-emowych stylistyk.

FFO: miejscami Adorno, czasem Daitro, trochę Suffix.
www.closernyc.bandcamp.com

Amitié__ to kolejna kapela z US, która odwiedzi fest. Powstała na gruzach Tall Ships Set Sail i gra bardzo udane połączenie emo z nieco szybszymi i agresywniejszymi wpływami screamo.

FFO: stara Sinaloa, Braille.
www.amitiemo.bandcamp.com

Regarding Ambiguity (DEN)
Banda z północy, która lawiruje gdzieś pomiędzy melodyjnym hc i screamo w międzyczasie romansując z post-metalowymi patentami inspirowanymi Deafheaven (!!!). Koniecznie sprawdźcie sami czy wychodzą z tego cało.

FFO: Touche Amore, Gillian Carter, Deafheaven
www.regardingambiguity.bandcamp.com

chivàla (it)
Włosi grający bardzo ładny, melodyjny emocore z elementami screamo. Z całą pewnością najbardziej „ułożony” z zespołów na tegorocznym feście.

FFO: Amanda Woodward, Sed Non Satiata.
www.chivalanonloso.bandcamp.com

Marjory Stewart-Baxter (wwa/lbn/wro)
To jest taki zespół, w którym podobnie jak w we watch clouds gra dwóch braci, z tym, że w Marjory Stewart-Baxter są oni bliźniakami oraz mają wąsy, więc chociażby to plasuje ich wysoko w rankingu. Poza tym ich muzyka jest niemożebnie szybka i inspirowana bardzo porządnymi zespołami z Niemiec.

www.marjorystewartbaxter.bandcamp.com

escapism (krk)
Banda z Krakowa, która po czasie spędzonym w piwnicy z pewnością zaskoczy przybyłych gości nowymi i ciekawymi kompozycjami. Czy będą to utwory w tempie słonia czy może geparda to czas pokaże. Dla lubiących niepowtarzalne stroje panowie będą mieli nowe fatałaszki.

www.escpsm.bandcamp.com

we watch clouds (wwa)
Zespół, który na polskiej screamo scenie istnieje już jakieś sto lat. Widzowie chwalą sobie żywiołowe ruchy muzyków oraz energię płynącą z każdego występu. Artyści inspirują się różnymi zespołami i różnymi gatunkami muzycznymi, a jeden z nich w ogóle nie słucha screamo i nawet zna nuty. Warto zobaczyć.

www.wewatchclouds.bandcamp.com

 

ZAGRAJĄ:

Closer

Amitié__

Regarding Ambiguity

chivàla

Marjory Stewart-Baxter

escapism

we watch clouds

Szczegóły

Data:
12 maja 2019
Czas:
18:00
Koszt:
PLN
Strona internetowa:
https://www.facebook.com/events/806976879667622/

Organizator

Klub Chmury
Telefon:
505 849 386
Email:
klubokawiarnia.chmury@gmail.com
Strona internetowa:
https://web.facebook.com/kawiarniachmury/

Miejsce

Klub Chmury
11 Listopada 22
Warszawa, Mazowieckie 03-436 Polska
+ Google Map
Strona internetowa:
https://web.facebook.com/kawiarniachmury/