Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

Vader, Kat & Roman Kostrzewski, Gruzja, Ragehammer w Krakowie

07 Lis 2020 / 18:00 - 23:30

KAT & VADER & GRUZJA - KRAKÓW
Kat & Roman Kostrzewski oraz Vader już 7 listopada wystąpią w Krakowie! Towarzyszyć im będą Gruzja oraz Ragehammer.   BILETY: Biletomat.pl – bilety online Going. empik bilety ebilet.pl EventimPolska Media Markt

Kat & Roman Kostrzewski

Tego zespołu żadnemu polskiemu fanowi metalu przedstawiać nie trzeba. Krakowski koncert będzie częścią jesiennej trasy promującej ostatni, wydany w 2019 album formacji „Popiór”. Oprócz utworów z niego na hali Cracovii na pewno usłyszymy klasyki z płyt „666”, „Oddech Wymarłych Światów”, „Bastard” czy „Róże Miłości Najchętniej Przyjmują Się Na Grobach”.

Facebook Kat & Roman Kostrzewski

Oficjalna strona Kat & Roman Kostrzewski

VADER (Nuclear Blast) – death metal

Pionierzy polskiego death metalu powracają z szesnastym albumem w swoim dorobku. „Solitude in Madness” jest krążkiem bardziej death metalowym aniżeli poprzedni album „Empire” i najbrutalniejszym wydawnictwem grupy od czasów „Litany”. Koncerty na wrześniowej trasie Pandemic Madness pokazały, że załoga dowodzona przez Petera jest w świetnej formie, więc jesiennych koncertów nie warto przegapić!

Facebook Vader

Gruzja

Gruzja to królowie zwierząt. Wypadli z pojemnika na zmieszane i do dziś sprzeciwiają się segregacji. W 2019 roku wydali pierwszą płytę I iść dalej (Godz ov War Productions). W 2019 roku wydali drugą płytę Jeszcze nie mamy na was pomysłu (Godz o War Productions). Po drodze zagrali i wydali Pierwszy koncert w mieście (Devoted Art Propaganda). Wystąpili na trasie po Polsce z Truchło Strzygi i kilku festiwalach. Ostatnio wdali się w Konflikt na splicie z rosyjskim Neon Scaffold (Devoted Art. Propaganda). Interesują się kuchnią wegetariańską i polityką samorządową.

Facebook Gruzja

Ragehammer (Pagan Records) – black thrash metal

Ragehammer powraca z albumem „Into Certain Death”, którego zawartość to 10 ochłapów sonicznej przemocy o zmiennym natężeniu zadawania bólu w charakterystycznym szczerym i brutalnym blackened thrash metalowym stylu, stanowiącym konsekwentne rozwinięcie ścieżki obranej od początku istnienia zespołu. Album został zarejestrowany i zmiksowany w No Solace Studio przez M., a autorką obrazu z okładki jest Devinez.

Facebook Ragehammer

ZASADY BEZPIECZEŃSTWA: Przestrzeń koncertu będzie specjalnie zabezpieczona oraz zdezynfekowana zgodnie z zaleceniami rządu. Każdy uczestnik proszony jest o utrzymanie odstępu 2m lub zakrycie nosa i ust (wtedy ten odstęp nie obowiązuje). Na wejściu dostępny będzie dozownik z płynem do dezynfekcji rąk. Oświadczenie COVID-19 do pobrania  

ZAGRAJĄ:

KAT & ROMAN KOSTRZEWSKI,

VADER

GRUZJA,

RAGEHAMMER

Szczegóły

Data:
07 Lis 2020
Czas:
18:00 - 23:30
Wydarzenie Tagi:
, ,
Strona internetowa:
https://www.facebook.com/events/357374375411288

Organizator

Winianry Bookings
Email:
winiarybooking@gmail.com
Strona internetowa:
https://winiarybookings.pl

Miejsce

Hala Cracovia
al. Marszałka Ferdinanda Focha 40
Kraków, Małopolskie 30-119 Polska
+ Google Map
Strona internetowa:
https://karcherhalacracovia.pl/