Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

Xentrix, Tester Gier w Krakowie

20 kw. 2022 / 18:30 - 22:30

PLN
Koncert Xentrix nowa data 2022

Tester Gier zaprezentuje się u boku Brytyjczyków w krakowskim klubie Zaścianek!

Ostatnim wydawnictwem zespołu jest split z grupą Drown My Day, pt. „Blood For Blood”, wydany 10 stycznia 2020 roku przez Brutal Sound Productions.

Na koncert Xentrix w towarzystwie polskiej grupy zapraszamy 20 kwietnia 2021 roku do krakowskiego klubu Zaścianek.

Bilety na koncert są dostępne tutaj.

XENTRIX (Wielka Brytania) thrash metal:

OficjaKiedy thrash metal rządził w drugiej połowie lat 80. XX wieku, epicentrum tych rządów znajdowało się na zachodnim wybrzeżu USA. Thrash miał jednak również swoich godnych europejskich przedstawicieli. Angielski Xentrix był jednym z nich. Kapela narodziła się w 1988 roku i dość szybko podpisała papiery z Roadrunner Records. Mocny, techniczny thrash Anglików przypadł do gustu fanom nie tylko na Wyspach.

Dzięki albumom „Shattered Existence” i „For Whose Advantage?” Xentrix odcisnął piętno na europejskim thrashu, w czym pomogły też trasy z Sabbat i Annihilator oraz stacja MTV. Kapela popełniła też świetną przeróbkę głównej piosenki z filmu „Ghostbusters” przy okazji dopuszczając się jednak bezprawnego wykorzystania motywu wizualnego na singlu. Szczęśliwie bez poważnych konsekwencji. W jego obecnym wcieleniu są dwaj muzycy pamiętający początki zespołu – gitarzysta Kristian „Stan” Havard i perkusista Dennis Gasser. W 2019 roku Xentrix wydał piąty album „Bury The Pain”.

Oficjalna strona Xentrix

Facebook Xentrix

TESTER GIER (Polska) speed, thrash metal, crossover:

Tester Gier powstał w 2012 roku i za cel obrał sobie atakowanie odbiorców kapitalną mieszanką speed metalu, thrashu, hard core’a i crossovera, z której dość zakręcony humor wylewa się szerokim strumieniem. Umieją też całkiem skutecznie punktować to, co niefajnego dzieje się w Polsce.

Jeżeli ktoś do tej pory nie miał z Testerem Gier styczności, niech wyobrazi sobie połączenie tego, co grają Municipal Waste, Suicidal Tendencies, Wehrmacht, czy D.R.I., z polskimi tekstami i na wesoło. Kapela rozdaje niespełna dwuminutowe razy, które naładowane są gigantyczną energią i nierzadko nagrane z udziałem zaprzyjaźnionych muzyków.

W pandemicznym 2020 roku ukazało się kolejne wydawnictwo Testera Gier, split z Drown My Day, zatytułowany „Blood For Blood”, na którym śląska załoga poza przerobieniem kawałka kumpli z Krakowa wzięła na warsztat tym klasyk polskiej alternatywy, „Ludzie wschodu” Siekiery. Przypomnijmy, że kiedyś kapitalnie przerobili „Iron Fist” Motörhead.

Facebook Tester Gier

Bilety na koncert dostępne już na: – SKLEP KNOCKOUT (druki kolekcjonerskie) – eBILET  

Zagrają: XENTRIX (Wielka Brytania) thrash metal Tester Gier (Polska) speed thrash metal, crossover

 

 

Szczegóły

Data:
20 kw. 2022
Czas:
18:30 - 22:30
Koszt:
PLN
Wydarzenie Tagi:
, ,
Strona internetowa:
https://www.facebook.com/events/301386961083864

Organizator

Knock Out Productions
Email:
info@knockoutprod.net
Strona internetowa:
https://www.knockoutprod.net/pl

Miejsce

Zaścianek
Rostafińskiego 4
Kraków, Małopolskie 30-072 Polska
+ Google Map
Telefon:
12 623 67 03
Strona internetowa:
http://www.klubzascianek.pl