Nocny Kochanek wystąpi w krakowskim Hype Parku

Grupa zagra w Krakowie już 23 lipca!

Humorystyczne teksty utworów oraz świetny kontakt z publiką to znaki rozpoznawcze zespołu Nocny Kochanek. Przez niemal dekadę swojej działalności muzycy zjednali sobie tysiące fanów z całej Polski, a w 2020 roku otrzymali prestiżową nagrodę Fryderyka za album „Randka w Ciemność” (2019, Agora).

Na koncert grupy zapraszamy 23 lipca do krakowskiego Hype Parku. Bilety są już dostępne w sprzedaży na SKLEP KNOCKOUT (druki kolekcjonerskie na miejsca stojące) oraz SKLEP eBILET (miejsca siedzące).

UWAGA! Ilość biletów na wydarzenie będzie mocno ograniczona.

Nocny Kochanek

https://www.youtube.com/watch?v=KhGNOJg-1s4Podobno można ich tylko kochać albo nienawidzić. Obojętnym pozostać nie sposób. Powstałego w 2012 roku Nocnego Kochanka od lat kochają w Polsce tysiące.

Zaczęło się od grającego wspaniałe klasyczne heavy w stylu Judasów i Ironów zespołu Night Mistress. W niemałym stopniu za sprawą cenionego twórcy filmów animowanych Bartosza Walaszka, który wykorzystał piosenkę grupy w odcinku filmu „Kapitan Bomba” oraz umieścił w animacji zespół właśnie pod nazwą Nocny Kochanek, formacja przyjęła konwencję pastiszu, polską nazwę i zaczęła śpiewać prześmiewcze teksty po polsku. Był to strzał w dziesiątkę. Dziś często koncerty Kochanka są wyprzedane na tygodnie wcześniej, każda płyta jest złota lub platynowa, a występy kapeli podczas festiwalu Pol’and’Rock oklaskiwało kilkaset tysięcy fanów. Oprócz wspomnianego Krzyśka w zespole grają: Artur Pochwała (gitara basowa), Robert Kazanowski (gitara), Arkadiusz Majstrak (gitara) i Artur Żurek (perkusja).

– WWW
– FACEBOOK

Wystąpi:
NOCNY KOCHANEK (Polska) heavy metal

Kiedy: 23 lipca (piątek) 2021
Gdzie: Kraków @ Hype Park, ul. Kamienna
Bilety: 69-90 zł – miejsca stojące, 79-100 zł – miejsca siedzące
Organizator: Knock Out Productions

Bilety na koncert dostępne na:
– SKLEP KNOCKOUT (druki kolekcjonerskie na miejsca stojące)
– SKLEP eBILET (miejsca siedzące)