REBELLION TOUR IX: MADBALL, KNOCKED LOOSE – NOWY TERMIN

W związku z sytuacją epidemiologiczną wrocławski koncert z cyklu Rebellion Tour został przełożony na nową datę – 1.03.2021. Bilety zachowują ważność. Osoby chcące zwrócić swoje bilety są proszone o kontakt z punktami sprzedaży.

MADBALL (USA, Nuclear Blast Records) – hardcore

Tych Panów nie trzeba przedstawiać nikomu, kto choć trochę orientuje się w scenie hardcore. NYHC w najlepszym wydaniu! Niezawodna energia na scenie pomimo upływu lat, a ostatni album „For The Cause” potwierdza tylko, że Freddy i spółka mają przed sobą jeszcze wiele lat tworzenia
i grania na najwyższym poziomie. W Polsce uwielbiani i bardzo szanowani, sami kochają tu grać, więc nie mogło zabraknąć Polski na ich najbliższej trasie!

FFO: Agnostic Front, Sick Of It All, Terror, Death Before Dishonor, H2O, Born From Pain, Slapshot

Facebook Madball

KNOCKED LOOSE (Oldham County, USA / Pure Noise Records) – hardcore/metal/beatdown

Knocked Loose to jedna z największych rewelacji ostatnich lat. Ten zespół w bardzo krótkim czasie osiągnął więcej niż nie jedna kapela grająca dużo bardziej przystępnie. To właśnie ich bezkompromisowość i brutalność tak ich odróżnia i charakteryzuje na scenie. W Stanach supportuje już ich nawet Terror! Tych pięciu chłopaków z totalnego zadupia w USA (Oldham County) wyrzuca w swojej muzyce czystą agresję! Ich pierwsze LP „Laugh Tracks” wydane w 2016 roku przez Pure Noise Records zostało niesamowicie przyjęte nie tylko wśród koneserów beatdownu, ale także ludzi lubiących po prostu ciężkie metalowe brzmienia! Teraz zespół promuje swój niedawno wydany album „A Different Shade Of Blue” i po raz pierwszy z nim zaprezentuje się w Polsce!

Facebook Knocked Loose

Oficjalna strona Knocked Loose

HARMS WAY (USA, Metal Blade Records / Deathwish Inc.) – hardcore/metal

Hardcore pełen gniewu, agresji, którego wizytówką jest niezwykle charyzmatyczny frontman. Ich metalowe inspiracje są świetnym dopełnieniem całości i nadają wyjątkowego klimatu całej twórczości tego zespołu. Ostatnim koncertem w Poznaniu pokazali jak konkretnie rozkręcić zabawę pod sceną!

FFO: Downpresser, No Warning, Incendiary, Foundation, Expire, Integrity, Twitching Tongues

Facebook Harms Way

SIBERIAN MEAT GRINDER (Rosja, Destiny Records) – thrash/metal/punk/crossover/rap

Trudno szukać na scenie drugiego tak oryginalnego składu. Rosjanie robią to od wielu lat i robią to naprawdę dobrze! Mieszanka kilku styli pozwoliła im wynieść punkowe brzmienia na całkiem inny poziom. Na scenie się nie oszczędzają i to samo robią z fanami pod sceną! HAIL THE BEAR TSAR!

Facebook Siberian Meat Grinder

FFO: D.R.I., Leeway, Sheer Terror, Moscow Death Brigade, Negative Approach, What We Feel

HAWSER (Holandia, Farewell Records) – hardcore

Holendrzy na scenie funkcjonują już od 2011 roku, na koncie mają 2 LP wydane nakładem Farewell Records, a obecnie pracują wytrwale w studio już nad nowym materiałem, który powinien ukazać się w niedługim czasie. Bezkompromisowy hardcore z chwytliwymi riffami będzie gwarantem świetnej rozgrzewki przed gwiazdami marcowego wieczoru!

Facebook Hawser

FFO: World Eater, Risk It!, Benchpress, Broken Teeth, Coldburn, Guilt Trip, Eisberg

DAGGER THREAT (Niemcy, BDHW Records) – hardcore/metal

Metalowe riffy i hardcore’owe brzmienie – to właśnie charakteryzuje ekipę z Hamburga. W 2018 roku dołączyli do rodziny BDHW Rec., stając w jednym szeregu z takimi tuzami jak Nasty, Malevolence czy Ryker’s. W 2019r. wydali swój debiutancki album długogrający, który został bardzo dobrze przyjęty. Teraz będą mieli okazję po raz pierwszy zaprezentować się przed polską publicznością!

FFO: Brutality Will Prevail, Code Orange, Deluminator, Lifesick, Guilt Trip

Facebook Dagger Threat