Żurkowski debiutuje w Mystic Production – premiera singla „Lato”!

Żurkowski, nowy artysta wytwórni Mystic Production i trzeci reprezentant projektu „Trójka Debiutuje”, prezentuje singiel „Lato”. To zapowiedź płyty o tytule „Włóczęga”, która ukaże się 30 października.

Przedstawiamy teledysk do piosenki „Lato”:

Żurkowski to grupa założona przez Łukasza Żurkowskiego – wokalistę, gitarzystę, autora tekstów oraz kompozytora. Muzycznie oscyluje wokół alternatywnego rocka z silnym wsparciem brzmień elektronicznych. Producentem płyty jest Paweł Cieślak (Little White Lies, ZABROCKI). 

Utwór „Lato” to opowieść o pięknym czasie mojego dzieciństwa oraz o przemijaniu. Pamiętam jak z innymi dzieciakami z osiedla robiliśmy pukawki z których strzelaliśmy w niebo wyobrażając sobie, że toczymy wojnę z kosmitami. Skakaliśmy  w kałuże i wspinaliśmy się na drzewa. Dzisiaj omijam kałuże żeby nie zamoczyć butów a drzewa, które z dawnej perspektywy były ogromne, dzisiaj są małe i nie robią wrażenia. Utwór „Lato” to mój prywatny wehikuł czasu, który myślami przenosi mnie w tamten magiczny czas.” – mówi  Łukasz Żurkowski.

Premiera płyty Żurkowskiego „Włóczęga” już 18 października. Utwór „Lato” dostępny od dzisiaj we wszystkich serwisach muzycznych.

Lista utworów na płycie „Włóczęga”:

1.    1.36

2.    Płoną domy

3.    Ciemność

4.    Chłód

5.    Włóczęga

6.    Siedem

7.    Dobranoc

8.    Niespokojne ptaki

9.    Lato

10.                      Powiedz szczerze

Zdjęcie: Oskar Szramka

4 października miała swoją premierę płyta Sosnowskiego „The Hand Luggage Studiu”, który promuje singiel „Deszcz” dostępny poniżej:

18 października odbędzie się premiera płyty „Raj” The Pau, którą promuje singiel „Raj” dostępny poniżej:

Utwory wszystkich artystów dostępne na playliście w serwisie muzycznym Spotify:

Trójka Debiutuje:  www.tinyurl.com/Trojka-debiutuje / www.instagram.com/trojka_debiutuje

The Pau: www.facebook.com/LukaszZurkowski/ / www.instagram.com/zurkowski_

Mystic Production: www.facebook.com/mysticproduction / wwww.instagram.com/mysticproduction