Imminence na jednym koncercie w Polsce

Grupa wystąpi 19 lutego 2022 roku w krakowskim klubie Kwadrat!

Po wydaniu albumu “Turn the Light On: Acoustic Reimagination” (2020, Arising Empire), Szwedzi z Imminence wracają do ciężkiego grania! Po koniec kwietnia, na kanale zespołu ukazał się ich najnowszy utwór “Temptation”, do którego teledysk powstał w Rydze, za sprawą TRE Films.

Harald Barret, gitarzysta Imminence o “Temptation”:

„Ten singiel to ogromny kontrast w stosunku do naszej niedawnej, akustycznej ery. Chcemy pokazać, że możemy grać to, co chcemy, kiedy i jak chcemy. Nikt nie może przewidzieć naszego następnego kroku. Nawet my sami.”

Imminence wystąpią w Polsce 19 lutego 2022 roku w klubie Kwadrat, w Krakowie. Bilety na koncert wejdą do sprzedaży już w najbliższy piątek (18 czerwca) o 15:00! Wejściówki można będzie zakupić  na: SKLEP KNOCKOUT.

IMMINENCE (Szwecja) alternatywny metalcore:

Twórczość kwartetu z Trelleborga/Malmö zawiera cechy charakterystyczne metalcore’a i nie tylko oraz kładzie bardzo duży nacisk na stronę wizualną.

Imminence to pięciu młodych, ambitnych szwedzkich muzyków: Eddie Berg (wokal, skrzypce), Harald Barret (gitara, wokal), Alex Arnoldsson (gitara rytmiczna), Christian Höijer (gitara basowa) oraz Peter Hanström (perkusja). Tym, co odróżnia ich od rzeszy kapel metalcore’owych, są słyszalne elementy innych gatunków w utworach. W kompozycjach kapeli słyszymy echa djentu, popu, pop rocka, muzyki klasycznej. Częste wykorzystanie skrzypiec w piosenkach też nie jest typową składową tego, co zwykle rozumiemy przez metalcore. W 2019 roku Imminence wydał znakomity trzeci album „Turn The Light On”.

Oficjalna strona Imminence

Facebook Imminence

Wystąpią:
IMMINENCE (Szwecja) alternatywny metalcore

Kiedy: 19 lutego (sobota) 2022
Gdzie: Kraków @ Kwadrat, ul. Skarżyńskiego 1
Bilety: 75 zł – przedsprzedaż, 90 zł – w dniu koncertu
Organizator: Knock Out Productions

Bilety na koncert dostępne od 18 czerwca (15:00) na:
– SKLEP KNOCKOUT (druki kolekcjonerskie)