A.A. Williams wystąpi przed The Sisters Of Mercy

The Sisters Of Mercy wystąpią 6 października, we wrocławskim klubie A2 oraz 7 października, w krakowskim klubie Studio. W roli supportu zaprezentuje się wschodząca brytyjska wokalistka – A.A. Williams! 

Kariera A.A. Williams rozpoczęła się od świetnego występu artystki podczas Roadburn Festival w Holandii. Jej debiutancka imienna EP-ka ukazała się 25 stycznia 2019, nakładem wytwórni Holy Roar Records i znalazły się na niej cztery premierowe utwory brytyjki. 

A.A. Williams wystąpi w Polsce po raz pierwszy, jako support zespołu The Sisters Of Mercy na dwóch październikowych koncertach. 

Przypominamy, że bilety na koncert we Wrocławiu nie będą już dostępne w oficjalnej przedsprzedaży oraz na bramce. Bilety na koncert w Krakowie są nadal dostępne na:https://sklep.knockoutprod.net.

THE SISTERS OF MERCY (Wielka Brytania) rock:

The Sisters Of Mercy to legenda powołana do życia przez chimerycznego i obdarzonego niesamowitym głosem wokalistę Andrew Eldritcha w Leeds w 1980 roku. Choć od dawna nie nagrała ani nie wydała niczego nowego, formacja jest cały czas inspiracją dla wielu wykonawców reprezentujących przeróżne gatunki.

Dorobek Sióstr Miłosierdzia obejmuje trzy albumy studyjne, dwie składanki, trzy EP-ki i kilkanaście singli. I więcej raczej nie będzie. Można liczyć co najwyżej na reedycje oraz kompilacje. Ale kapela Eldritcha regularnie koncertuje, odgrywając przed publicznością swoje najsłynniejsze kompozycje, których trochę ma w zanadrzu, by wspomnieć „Lucretia My Reflection”, „Temple Of Love”, „Dominion”, „Vision Thing”, „More”, „This Corrosion”. Andrew lubi do Polski przyjeżdżać, wielką sympatią darzy między innymi Kraków, w którym występował już parokrotnie.

Sprawdź, jeśli lubisz: Fields Of The Nephilim, The Cure, Sisterhood, The Mission, Siouxsie And The Banshees, Bauhaus..

Oficjalna strona Sister s Of Mercy

A.A. WILLIAMS (Wielka Brytania) dark folk, ambient, post rock: 

Na początku 2019 roku o A.A. Williams słyszało jeszcze niewielu, ale szybko zaczęło się to zmieniać, bo na talencie Angielki poznali się mistrzowie w wyszukiwaniu wyjątkowych artystów undergroundowych, czyli organizatorzy kultowego Roadburn Festival. Wzorem kultowego skeczu Monty Pythona można napisać – i tak to się zaczęło. 

Koncert na prestiżowej imprezie był dla A.A. Williams przełomem. Fanów uwiódł wyjątkowy wokal, delikatny i powstały jakby ze zmieszania melancholii, zmysłowości i cierpienia, któremu towarzyszy muzyka orbitująca pomiędzy planetami z napisem mroczny folk, post rock oraz ambientową planetoidą. Jeśli ktoś zakochał się w dokonaniach Chelsea Wolfe, a przy tym chętnie sięga po nagrania Emmy Ruth Rundle i wielkiej PJ Harvey, z całą pewnością będzie czerpał przyjemność z muzyki A.A. Williams. Angielka nagrywa dla Holy Roar Records, a w 2019 wydała swoją pierwszą, imienną EP-kę. 

Sprawdź, jeśli lubisz: Chelsea Wolfe, Emma Ruth Rundle, PJ Harvey… 

Oficjalna strona A. A. Williamsa

Facebook A.A. Williams

Zagrają:
THE SISTERS OF MERCY (Wielka Brytania) rock
+
A.A. Williams (Wielka Brytania) dark folk, ambient, post rock

Kiedy: 6 października (niedziela) 2019
Gdzie: Wrocław @ A2, ul. Góralska 5
Organizator: Knock Out Productions

Kiedy: 7 października (poniedziałek) 2019
Gdzie: Kraków @ Studio, ul. Budryka 4
Bilety: 130 zł – przedsprzedaż, 150 zł – w dniu koncertu
Organizator: Knock Out Productions

Bilety na koncert w Krakowie dostępne są na:
https://sklep.knockoutprod.net
https://www.eventim.pl


Zaprasza
Knock Out Productions
http://www.knockoutprod.net
https://www.facebook.com/productions.knock.out
https://www.instagram.com/knockoutprod