Amaranthe i Beyond The Black w Warszawie: Koncert przełożony

Co-headlinerska trasa zespołów została przesunięta na wiosnę przyszłego roku!

W związku z zagrożeniem spowodowanym trwającą pandemią choroby COVID-19, zimowe koncerty Amaranthe Beyond The Black nie odbędą się w planowanym terminie. Występ w Polsce oraz cała europejska trasa grup została przeniesiona została na maj 2021 roku.

Amaranthe oraz Beyond The Black powrócą do Polski już 4 maja 2021 roku, by wystąpić w warszawskim klubie Progresja.

Ostatnim wydawnictwem Amaranthe jest album „Helix” (2018, Universal Music), ale prace nad nowym albumem grupy trwały nawet podczas kwarantanny! Beyond The Black promować będzie w trasie nadchodzące „Horizons”, którego premierę zaplanowano na 19 czerwca 2020 roku (Napalm Records).

W związku ze zmianą terminu koncertu, uruchomiliśmy już możliwość dokonywania zwrotów i wymian biletów w miejscu ich zakupu. Wszystkie posiadane wejściówki zachowują swoją ważność w nowym terminie wydarzenia!

WYMIANA:

Bilety na przełożony koncert Amaranthe można już teraz wymienić na vouchery do wykorzystania na inne wydarzenia organizowane przez Knock Out Productions. Wymiana biletów będzie dostępna do 180 dni od daty przeniesienia danego wydarzenia, a vouchery będzie można wykorzystać przez 12 miesięcy od pierwszej planowej daty koncertu.

W celu otrzymania voucheru należy skontaktować się z adresem kasia@knockoutprod.net i podać w treści maila swój numer zamówienia. W wiadomości zwrotnej zostanie wysłany regulamin do akceptacji oraz prośba o ostateczne potwierdzenie chęci wymiany na voucher. Po weryfikacji zamówienia przesłany zostanie voucher do wielokrotnego wykorzystania w systemie eBilet.pl, aż do pełnego wykorzystania kwoty lub upływu daty jego ważności.

Szczegółowy regulamin voucherów dostępny jest na naszej stronie

ZWROTY:

Osoby, które chcą zwrócić bilet zakupiony w sklepie Knock Out Productions, proszone są o wysłanie wiadomości na adres mailowy: kasia@knockoutprod.net wraz z informacją o numerze zamówienia.

Osoby, które chcą zwrócić lub wymienić bilety zakupione w sieci Eventim lub Ebilet, proszone są o oczekiwanie na wiadomość ze strony bileterii z instrukcjami dokonania zwrotu lub wymiany wejściówek.

Bilety na koncerty są nadal dostępne na: https://sklep.knockoutprod.net