Cradle Of Filth wystąpi w Warszawie – wyjątkowy koncert z okazji jubileuszu “Cruelty And The Beast”

Knock Out Productions prezentuje koncert Cradle Of Filth w Warszawie!

Cradle Of Filth wystąpi 29 kwietnia w warszawskim klubie Progresja. Brytyjczycy przyjadą do Polski świętować 20. rocznicę wydania albumu „Cruelty And The Beast”. Aby uczcić to wydarzenie, zespół postanowił zagrać kilka wyjątkowych koncertów na których wykona całość materiału, który znalazł się na wspomnianej płycie. Koncertową setlistę mają uzupełnić najbardziej znane utwory z repertuaru grupy.

W roli gościa specjalnego trasy wystąpi grupa The Spirit z Niemiec.

W dniu dzisiejszym wystartowała przedsprzedaż biletów na koncert. Bilety kolekcjonerskie można już teraz zakupić na: https://sklep.knockoutprod.net

CRADLE OF FILTH (Wielka Brytania) black metal, metal symfoniczny, metal gotycki: 

Kilkanaście miesięcy temu Cradle Of Filth nawiedzili Polskę wraz z Moonspell i udowodnili, że pogłoski o ich rychłym upadku są głęboko przesadzone. Wampiry pod dowództwem Daniego Filtha promowały wtedy wyjątkowo udany album „Cryptoriana – The Seductiveness Of Decay”, na którym gościnnie pojawiła się Liv Kristine. 

Występy na tym tournée pokazały, że Dani niezmiennie jest we wspaniałej formie wokalnej, a jego czesko-brytyjsko-kanadyjscy współtowarzysze zbrodni wspaniale mu sekundują na scenie, tworząc niezapomniane przedstawienie, w którym black metal z elementami symfonicznymi i gotyckimi służą za podkład muzyczny.

Sprawdź, jeśli lubisz: Dimmu Borgir, Carach Angren, Graveworm, Fleshgod Apocalypse…

http://www.cradleoffilth.com
https://www.facebook.com/cradleoffilth

THE SPIRIT (Niemcy) melodyjny death metal, black metal:

Panowie MT (wokal, gitara), AK (gitara), AT (gitara basowa) i MS (perkusja) założyli w 2015 roku w Saarbrücken zespół, któremu nadali nazwę The Spirit. Pod nią kryje się znakomity miszmasz black metalu oraz melodyjnego metalu na wzór szwedzki. Pierwszą nazwą, jaka pojawia się w głowie po przesłuchaniu muzyki kwartetu, jest Dissection. Pot em przychodzą również skojarzenia z bezkompromisowym black metalem z sąsiedniej Norwegii. Z wpływów tych dwóch gatunków Niemcy stworzyli coś, co momentalnie wciąga i zachwyca. Poza tym są świetnymi muzykami z doskonałym wyczuciem. Najpierw sami wydali w 2017 roku debiutancki album „Sounds From The Vortex”, który kilkanaście miesięcy później ukazał się już z logo Nuclear Blast, ponieważ wytwórnia po natrafieniu na The Spirit słusznie uznała, że porcja tak dobrej muzyki musi zostać zaprezentowana całemu światu. Bo choć opiera się ona na sprawdzonych patentach, jest świeża, szczera i pełna pasji. 

Sprawdź, jeśli lubisz: Dissection, Kataklysm, Hypocrisy, Cradle Of Filth, Immortal, Abbath…

https://www.facebook.com/thespiritband

Zagrają:
CRADLE OF FILTH (Wielka Brytania) black metal, metal symfoniczny, metal gotycki
+
The Spirit (Niemcy) melodyjny death metal, black metal

Kiedy: 29 kwietnia (poniedziałek) 2019
Gdzie: Warszawa @ Progresja, ul. Fort Wola 22
Bilety: 90 zł – przedsprzedaż, 100 zł – w dniu koncertu
Organizator: Knock Out Productions 

Bilety na koncert dostępne na:
https://sklep.knockoutprod.net (druki kolekcjonerskie)