Czasówka i faq Soulstone Gathering

Soulstone Gatherers, oto dokładna czasówka 5-tej, jubileuszowej edycji naszego festiwalu. Strasznie szybko to minęło, dlatego tym bardziej liczymy na wspólną, psychodeliczną celebrację. Oprócz wiadomych atrakcji – jeszcze raz przypominamy o Galeria Sztuki Audio-Wizualnej | Soulstone Gathering & Shoeshine, której dokładny program wjedzie również na dniach.

Możecie spodziewać się m.in. sobotnich warsztatów kreatywnych z OLEK, psychodelicznego chill roomu dla złapania oddechu w trakcie koncertów oraz… o tym już za chwilkę. Galeria jest częścią programu Soulstone Gathering Festival, także wstęp jest darmowy, dla wszystkich.

Garść informacji organizacyjnych:

– Tak, będzie szatnia
– Przedsprzedaż zamykamy 7.11 o 23:59, bilety ciągle dostępne tutaj: https://tiny.pl/tp1dz
– Bilety możecie także zgarnąć stacjonarnie w godzinach otwarcia Zet Pe Te, podbijacie do baru i voila!
– Tak, bilety będą dostępne na bramce, natomiast taniej jest na pewno zamówić je już teraz (w dniu imprezy karnet będzie kosztował 299 zł, natomiast wszystkie bilety jednodniowe 155 zł)
– Płatność tylko gotówką
– Tak, będzie Soulstone Cathering
– Tak, będzie festiwalowy merch
– Niestety nie można wjechać autem na kompleks Tytano, natomiast możecie parkować na ulicy / praktycznie naprzeciwko całego kompleksu jest strzeżony parking
– Wstęp na podstawie elektronicznych biletów (w pojedynczych, wcześniej uzgodnionych przypadkach z listy), które wymieniane są na piękne, drukowane bilety kolekcjonerskie

Na razie tyle. Wkrótce spodziewajcie się kolejnej zajawki od Vortex Visual Division, która ciężko pracuje nad oprawą wizualną tegorocznej edycji.

Wydarzenie na Facebooku