Darkher, Forndom i The Devil’s Trade wystąpią w Polsce na trzech koncertach

Triumwirat trzech wykonawców: Darkher, Forndom oraz The Devil’s Trade będzie jedną z ciekawszych tras koncertowych występujących w Europie na wiosnę 2020 r., która nie ominie również Polski – muzycy wystąpią na trzech koncertach: Gdańsk (8.04), Warszawa (9.04) oraz Kraków (10.04).
Ciężka muzyka oraz klimatyczny głos Jayn H. Wissenberg („Darkher”) łączą w sobie riffy doom metalu oraz elementy neofolku i przenoszą słuchaczy na angielskie wichrowe wzgórza.
Darkher „Moths”

Koncerty Ludviga Swärda (Forndom) definiują surowe, nordyckie brzmienia, czerpiące z ambientu i folku – na występie Forndom usłyszeć będzie można tradycyjne, skandynawskie instrumenty ludowe, których Ludvig, jako archeolog obeznany z historią regionu, używa by zainicjować swój muzyczny rytuał.
Forndom „Svitjod”

Trzeci zespół w line-upie, The Devil’s Trade, to jednoosobowy projekt, który sam twórca, Makó, opisuje jako „muzyczną pielgrzymkę”, zabierającą słuchaczy na podróż przez transylwański folk, stoner aż do podnóża amerykańskich Appalachów.The Devil’s Trade „Trade Your Own Hell”

Wydarzenia na Facebooku:
9.04.2020 / Warszawa, Hydrozagadka

10.04.2020 / Kraków, Zet Pe Te

Organizatorem koncertów w Warszawie i Krakowie jest Iron Realm Productions.Organizatorem gdańskiego koncertu jest klub Drizzly Grizzly.
Bilety w przedsprzedaży (85 zł) online od poniedziałku (23.12) w systemie Ticketclub.