Deathstars dwukrotnie zaprezentuje się w Polsce

Deathstars zagrają we Wrocławiu i w Warszawie już pod koniec września!

Szwedzka grupa wraca do gry po kilkuletniej przerwie! Deathstars planuje wydać niedługo swój kolejny album, którego szczegóły nie zostały jeszcze podane, ale według najświeższych wieści od zespołu – prace nad płytą trwają.

Pod koniec sierpnia obecnego roku, zespół uda się w kilkumiesięczną trasę koncertową, podczas której wystąpi m.in.: w naszym kraju. Deathstars zaprezentują się kolejno 29 września we wrocławskim klubie Pralnia oraz 30 września w warszawskiej Hydrozagadce.

Bilety na koncerty są już dostępne na: https://sklep.knockoutprod.net (druki kolekcjonerskie)

DEATHSTARS (Szwecja) gothic metal, industrial metal:

W świecie gotyckiego i industrialnego metalu nazwa Deathstars jest darzona wielkim kultem. Powstały w 2000 roku w malutkim Strömstad, a od lat rezydujący w Sztokholmie zespół, ciężko pracował na uznanie i status, które osiągnął po blisko dekadzie ciężkiej pracy. Główne siły napędowe kapeli to gitarzysta i klawiszowiec Emil „Nightmare Industries” Nödtveidt (młodszy brat legendarnego Jona, lidera Dissection) oraz wokalista Andreas „Whiplasher Bernadotte” Bergh. Oprócz nich w składzie są jeszcze: Jonas „Skinny Disco” Kangur (basista i wokalista), powracający do grupy po latach gitarzysta rytmiczny Eric „Cat Casino” Bäckman oraz perkusista Marcus „Nitro” Johansson (dołączył w 2019 roku).

Nazwa Deathstars zaczęła szybko docierać do coraz większego grona odbiorców na świecie po albumie „Night Electric Night” z 2009 roku. Znalazł się on w pierwszej dziesiątce notowań w Szwecji i bardzo podobał się również w Niemczech, gdzie połączenie metalu i gotyku zawsze miało mnóstwo oddanych fanów. Jeszcze więcej dobrego uczyniło Szwedom supportowanie jednych ze swoich największych idoli, Rammstein. Mieli okazję podziwiać ten zestaw także polscy fani.

Oficjalna strona Deathstars

Facebook Deathstars

Zagrają:
DEATHSTARS (Szwecja) gothic metal, industrial metal

Kiedy: 29 września (wtorek) 2020
Gdzie: Wrocław @ Pralnia, ul. Krakowska 100
Bilety: 80 zł – przedsprzedaż, 90 zł – w dniu koncertu
Organizator: Knock Out Productions

Kiedy: 30 września (środa) 2020
Gdzie: Warszawa @ Hydrozagadka, 11 Listopada 22
Bilety: 80 zł – przedsprzedaż, 90 zł – w dniu koncertu
Organizator: Knock Out Productions

Bilety na koncerty dostępne już na: https://sklep.knockoutprod.net (druki kolekcjonerskie)