Defense Festival w krakowskim ZetPeTe już za niespełna miesiąc.

Defense Records oraz TRDM booking mają zaszczyt zaprosić na Defense Festival, który odbędzie się w sobotę 25 maja 2019 w klubie ZetPeTe przy ul. Dolnych Młynów w Krakowie.

O artystach:
Terrordome – polski kwartet grający szybki i brutalny crossover thrash metal utrzymany w stylistyce lat 80. Główne inspiracje to Razor, Nuclear Assault, Slayer czy Cryptic Slaughter. Muzykę Terrordome cechują bardzo szybkie, energiczne tempa i solówki oraz agresywny wokal. Będąc aktywnym na scenie, zespół zagrał już kilkaset koncertów w kraju i za granicą (Europa, Brazylia, Chiny, Japonia). Jak dotąd dzielił scenę między innymi z Suicidal Tendencies, Anthrax, Sepultura, Destruction, D.R.I., Whiplash, Ratos de Porao, Vader.
FB: https://.fb.com/terrordomeband

Psychoneurosis – narodzili się w 1991 roku i przez 10 lat początkowej działalności zarejestrowali mas splitów, kaset, demówek i EPek oraz CD. Przez ten okres Psychoneurosis zagrał też ponad 100 koncertów w Polsce, Czechach i na Słowacji. Ostatni koncert zespołu odbył się w 2001. Po 15 latach od zakończenia działalności Sonia zdecydował powrócić na scenę grindcorową i reaktywować zespół. Zaprosił do współpracy Janka oraz Laskiego (Bottom). Powrót zaowocował zagraniem koncertów w zachodniej Europie oraz nowym wydawnictwem „The Fall of Humanity”.
FB: https://fb.com/psychoneurosisgrind

Tenebris – powstał w 1991 roku jako trio grające death metal. Z początku wszystko szło w kierunku mrocznych klimatów podbitych klawiszem, ale po rozpadzie pierwszego składu w 1998 zespół pożeglował w kierunku progresji, awangardy i poszukiwań. Obecnie w nowym składzie zespół promuje mini album „Legendarna” na którym śpiewa pierwszy raz po polsku i o Słowianach. Tenebris ma za sobą występy obok Cynic, Voivod oraz Fields of the Nephilim.
FB: https://fb.com/TenebrisAlpha
Ulcer – obłąkany, nieprzewidywalny i chropowaty death metal. Pochodzą z Lublina i grają jakby ciągle były lata ’90. Na koncie 3 płyty, ostatnia z nich „Heading Below” wydana przez Arachnophobia Records.
FB https://fb.com/Ulcerdeathmetal

Dira Mortis – oldschoolowy death metal nawiązujący do kapel takich jak Grave czy Asphyx. Powstał w 1998 roku w Gorlicach i do dziś serwuje potężną dawkę mrocznego, śmierdzącego trupem metalowego zniszczenia. Zespół nagrał dotychczas kilka płyt oraz koncertował z kapelami takimi jak Marduk, Immolation, Parricide, Obliteration, Degial, Antigama, Patologicum, Terrordome oraz Chaos Synopsis.
FB: https://fb.com/diramortis
Maggoth – 100% energii, muzycznej pasji i sonicznego wpierdolu w bezkompromisowy sposób przekazywane słuchaczowi (najlepiej w formie live) tym właśnie jest i zawsze będzie Maggoth!
FB: https://fb.com/Maggothrash

R.O.D – thrash crew z Lublina. Środkowy palec dla wszystkich przez których na tej planecie jest nędznie. Szybko, mocno i vulgarnie. W Undergroundzie od 2005.
FB: https://www.fb.com/razorofdeath

Zagrają:
Terrordome – Thrash, Kraków
Psychoneurosis – Grind, Zagłębie
Ulcer– Death, Lublin
Maggoth – Thrash, Łódź
R.O.D – Thrash, Lublin
Dira Mortis – Death, Gorlice/Lublin
TENEBRIS – Prog, Łódź

Bilety w cenie 39 zł (w dniu koncertu 49 zł) dostępne on-line: https://store.terrordome.net
Sprzedaż stacjonarna biletów: Sklep Muzyczny Metal Shop ul. Długa 17, KrakówWydarzenie na FB: https://www.facebook.com/events/407792029984421