Drown My Day i Hostia wystąpią przed Sepulturą w Krakowie!

W krakowskiej hali Kamienna12 spotkamy się już 26 sierpnia. Gośćmi specjalnymi brazylijskiej grupy będą Drown My Day i Hostia.

Krakowski zespół Drown My Day zaprezentował w czerwcu swój premierowy singiel – „Murder” – który dodatkowo oprawił świetnym teledyskiem. Grupa pracuje obecnie nad nowym materiałem, a koncertowo nadal promuje wydany w 2018 roku album „The Ghost Tales”. Deathmetalowo-grindcore’owa Hostia, która rozpocznie koncerty nadchodzącego sierpniowego wieczoru, zapozna nas w Krakowie ze swoją najnowszą, ubiegłoroczną płytą „Nailed”.

Bilety na koncert są nadal dostępne w Knock Out Music StoreUwaga: 80% wejściówek zostało już sprzedanych!

SEPULTURA

(Brazylia) death/thrash/groove metal:

Nie ma wątpliwości, że Sepultura to jeden z tych zespołów metalowych otoczonych miłością z każdej strony. Od fanów ekstremy przez adeptów nu-metalu. Zaczynając na wielbicielach klasycznie pojmowanego metalu, a kończąc chociażby na podwórku hardcore punkowym. “Schizophrenia, “Beneath the Remains”, “Arise”? Żywe klasyki thrash/death metalu, właściwie równie jadowite, wściekłe i osobne jak Slayer. “Chaos A.D.”, “Roots”? Sztandarowe groovemetalowe dzieła, bez których nu-metal wyglądałby zupełnie inaczej. Brazylijczycy mają na koncie ogromne zasługi, a jednocześnie nie tracą paliwa. Ostatnia “Quadra” zebrała świetne recenzje, przy czym jej niedawne poprzedniczki – by wspomnieć np. “Machine Messiah” – również trafiły do serc fanów. To trzeba zobaczyć na żywo.

FACEBOOK

DROWN MY DAY

(Polska) deathcore:

Drown My Day to jedna z bardziej konsekwentnych deathcore’owych załóg między Odrą a Bugiem. Sezonowe fascynacje zmieniają się jak w kalejdoskopie, a oni niezmiennie stawiają na moc nisko strojonych gitar, walących między oczy breakdownów i brutalności do kwadratu. Jednocześnie te maksymalnie mięsiste kawałki są murowanymi koncertowymi przebojami sklejonymi akurat pod chaos w moshu. Sprawdźcie sami!

FACEBOOK

HOSTIA

(Polska) death metal, grindcore:


Antyklerykalny death/grind z niecodzienną w nurcie stylówką i zagrany na podkręconym do jedenastki poziomie intensywności? Tak, poprosimy! Warszawska Hostia w swojej trzypłytowej dyskografii umiejscowiła się dokładnie pomiędzy chaotycznym szałem grindcore’u i bezpardonowym ciężarem death metalu. Na żywo lekko nie będzie.

FACEBOOK

Wystąpią:
SEPULTURA (Brazylia) death/thrash/groove metal
+
Drown My Day (Polska) deathcore
Hostia (Polska) death metal, grindcore

Kiedy: 26 sierpnia (sobota) 2023
Gdzie: Kraków @ Kamienna12, ul. Kamienna 12
Bilety: 129/139 zł – przedsprzedaż, 160 zł – w dniu koncertu
Organizator: Knock Out Productions

Bilety są dostępne na:
– SKLEP KNOCK OUT (druki kolekcjonerskie)
– SKLEP eBILET