Dwa koncerty Valley Of The Sun i Only Sons

VALLEY OF THE SUN PO RAZ PIERWSZY W POLSCE!
Amerykanie grają taki stoner rock, jaki kochacie – pustynny, odprężony, pełen dobrych riffów i słonecznego klimatu. Ich trasa promuje najnowszy album „Old Gods”. Wraz z nimi na obu koncertach- Only Sons, czyli po prostu rock, czerpiący całymi garściami z wczesnych lat ’90. Koncerty odbędą się 26 września w warszawskiej Hydrozagadce i dzień później w krakowskim Warsztacie, gdzie obu zespołom będzie towarzyszyć jeszcze Diuna.

Valley of the Sun (USA) – podopieczni Truckfighters i ich stajni Fuzzorama Records. Na koncie mają 4 albumy, wypełnione po brzegi pustynnym stoner rockiem gdzieś pomiędzy Kyuss, Corrosion of Conformity, a Soundgarden.

Only Sons (PL) – po prostu rock, szczególnie dla fanów lat ’90. Wspólnie z VOTS dzielą inspiracje Corrosion Of Conformity, Soundgarden, dodatkowo dorzucając trochę Alice in Chains, czy Mastodon. Zagrają premierowy materiał z nadchodzącej, drugiej płyty.

DIUNA (Toruń) – Stoner/Psychedelic/Noise rock/Fajnie

Panowie z Diuny podejście do swojej muzyki mają mocno wyluzowane ale niech was to nie zmyli. Jest chłosta i ciężar. No i po Polsku!
Diuna lubi hałas, kicz, brud oraz ciszę, piękno i harmonię. Diunę usypał wiatr i wraz z wiatrem zmienia się jej kształt.

Szczegóły koncertu w Warszawie

Szczegóły koncertu w Krakowie