Forndom, The Devi’s Trade, Lili Referain już w kwietniu w Polsce

Na początku kwietnia do Polski zawita na trzy koncerty triumwirat klimatycznych artystów. W Gdańsku (6.04), Warszawie (7.04) i Krakowie (8.04) zagrają szwedzki Forndom, węgierski The Devil’s Trade oraz włoska Lili Refrain

Forndom

Koncerty Ludviga Swärda (Forndom) definiują surowe, nordyckie brzmienia, czerpiące z ambientu i folku – na występie Forndom usłyszeć będzie można tradycyjne, skandynawskie instrumenty ludowe, których Ludvig, jako archeolog obeznany z historią regionu, używa by zainicjować swój muzyczny rytuał. Fani Wardruny na pewno nie będą zwiedzeni.

The Devil’s Trade

opisuje The Devil’s Trade jako “muzyczną pielgrzymkę”, zabierającą słuchaczy na podróż przez transylwański folk, stoner aż do podnóża amerykańskich Appalachów.

Liliana Refrain

Lili to włoska czarownica, która łączy w sobie demoniczny pazur Chelsea Wolfe z melodyjnością Emmy Ruth Randle. Loopując gitarę, bębny i śpiew będzie na otwarcie każdego koncertu przenosiła publiczność momentalnie w stronę dziwnych, mitologicznych przestrzeni muzyki.

W ramach trasy, trójka artystów zaproponuje polskiej publiczności unikalne solowe występy. Na koncertach w Warszawie i Krakowie prowadzona będzie też zbiórka we współpracy z Polską Akcję Humanitarną. Wszystkie przekazane datki zostaną przeznaczone na akcję „SOS Ukraina”.


Forndom + The Devil’s Trade + Lili Refrain


6.04.2022, Gdańsk, Drizzly Grizzly
Bilety: bit.ly/TheDevilsTrade-Forndom-LiliRefrain-DG
7.04.2022, Warszawa, Hydrozagadka 
Bilety: ticketclub.pl/artysci/darkher-forndom-devils-trade-513

8.04.2022, Kraków, Zaścianek
/Bilety: ticketclub.pl/artysci/darkher-forndom-devils-trade-513