Książka „15 lat w trasie koncertowej” od Borówka Music

Za tydzień (20.12.2020) ukaże się książka „Borówka Music – 15 lat w trasie koncertowej”. Książka jest już odebrana z drukarni. Ruszyły wysyłki. Autor wszystko to robi wszystko sam, bez wsparcia wydawnictwa. Połowa nakładu rozeszła się w przedsprzedaży! Będzie to zbiór wspomnień z tras koncertowych, będzie tam dużo anegdot, felietonów, będzie wesoło… Autor chce pokazać od kuchni i z przymrużeniem oka, jak wygląda życie w trasie koncertowej, gdy pracujesz z nieznanymi zespołami i jeździsz z nimi po całej Polsce, a nawet Europie.

MOŻESZ ZAMÓWIĆ TĘ KSIĄŻKĘ I WESPRZEĆ BORÓWKA MUSIC!
Książkę zamówić można wyłącznie pisząc e-mail na adres borowka.music@gmail.com –

W zamówieniu należy podać adres do wysyłki. Koszt to 60 zł (płatne przelewem). Cena ta zawiera wysyłkę.

Oto pierwsze rekomendacje:

– Jako frontman Tesco Value, a potem Czesław Śpiewa, doświadczyłem różnych sytuacji. Zarówno podczas tras koncertowych, jak i relacji menadżerskich i wiem, że Bartek Borówka wyprzedził swoje czasy. To człowiek-empatia. Twórca koncertów spersonalizowanych, zindywidualizowanych, kameralnych, wręcz osobistych, granych w małych miastach, miasteczkach i wsiach. Jego wkład w naszą branżę zasługuje na głęboki szacunek i ukłon, i …przeczytanie tej książki – Czesław Mozil

– Kiedy poznałem Bartka, dobrze się zapowiadał. Był świetnym dziennikarzem, na dobrej drodze do zostania gwiazdą „Gazety Wyborczej” albo TVN-u. Ale porwał go rock’n’roll, wykorzystał i pożarł. Bartek ruszył w Polskę. Zaczął organizować koncerty artystów, których nikt nie słucha, dla publiczności, o której nikt nie pamięta, w miejscach, których nikt nie potrafi wskazać na mapie i… udało się. Sądzę, że nikt z tej branży nie odwiedził z koncertami większej liczby polskich miast, miasteczek i wsi, nikt nie zna więcej ludzi w terenie, nikt nie przeżył tylu śmiesznych i strasznych przygód. Nikt też lepiej od Bartka nie potrafi o tym opowiadać i nikt nie jest w swoich wspomnieniach tak rozbrajająco, wręcz bezwstydnie szczery. Tylko niech wam nie przyjdzie do głowy zbadać tej książki alkomatem! – Jarek Szubrycht, „Gazeta Magnetofonowa” / „Gazeta Wyborcza”

Kilka słów o autorze:
Bartek „Borówka” Borowicz – pracował jako dziennikarz w wielu redakcjach. Publikował w „Gazecie Wyborczej”, „Polityce” czy „Teraz Rocku”. Miał swoje programy w TVP3 (gdy TVP nie była telewizją rządową rzecz jasna), Esce Rock czy Radiofonii. Rzucił to wszystko, bo zaczął organizować koncerty. Ale nie wielkie a’la Opener, lecz te małe, kameralne – dla 30, może 100 osób. Przez 15 lat jego firma Borówka Music zorganizowała ponad 4000 takich koncertów na terenie Polski i 20 innych krajów – od Mołdawii po Islandię. On lubi małe, bo małe jest piękne. Dlatego nie dość, że robi małe koncerty, to robi je też w małych miejscowościach – ba! Nawet wioskach! Koncerty w nietypowych miejscach: mieszkaniach (tych przygotował ponad 200!), więzieniach, szpitalach czy na dachach budynków to jego domena. Jest w tym wszystkim pewna pasja i oryginalność. Borówka Music, którą dowodzi Bartek, to wyjątkowa agencja koncertowa tworzona z sercem. Tworzona tak, żeby być blisko ludzi. I blisko muzyki.

Książkę zamówić można wyłącznie pisząc e-mail na adres borowka.music@gmail.com – proszę tam podać adres do wysyłki. Koszt to 60 zł (płatne przelewem). Cena ta zawiera wysyłkę.