Kwietniowa trasa Forndom i Devil’s Trade odbędzie się!

Mamy informacje odnośnie do zaplanowanych na kwiecień koncertów Forndom, Darkher i The Devil’s Trade. Trasa się ODBĘDZIE! Jednakże zamiast Darkher na scenie pojawi się włoska artystka: Lili Referain

Ze względu na pandemię, w planowanej na kwiecień trasie Forndom, The Devil’s Trade oraz Darkher musi nastąpić zmiana. Zamiast Darkher na koncertach w Gdańsku (6.04), Warszawie (7.04) i Krakowie (8.04) wystąpi włoska czarownica Liliana Refrain.

Koncerty Ludviga Swärda (Forndom) definiują surowe, nordyckie brzmienia, czerpiące z ambientu i folku – na występie Forndom usłyszeć będzie można tradycyjne, skandynawskie instrumenty ludowe, których Ludvig, jako archeolog obeznany z historią regionu, używa by zainicjować swój muzyczny rytuał. 

Drugi zespół w line-upie, The Devil’s Trade, to jednoosobowy projekt, który sam twórca projektu, Makó, opisuje jako „muzyczną pielgrzymkę”, zabierającą słuchaczy na podróż przez transylwański folk, stoner aż do podnóża amerykańskich Appalachów.

Ostatni artysta to Lili Referain – włoska muzyczka, która wystąpi na scenie solowo, łącząc ciężki dźwięki gitarowe z wyrazistym śpiewem. W czasie jej występu na scenie zawieje mrokiem.

Wydarzenia:
Kraków, 8.04.2022, Zaścianek
Warszawa, 7.04.2022, Hydrozagadka
Gdańsk, 6.04.2022, Drizzy Grizzly
Bilety na Warszawę i Kraków: 
https://ticketclub.pl/artysci/forndom-the-devils-trade-liliana-referain-513/