Marko Hietala (Nightwish) na solowym koncercie we Wrocławiu

Knock Out Productions prezentuje koncert fińskiego artysty w Polsce! 

Choć Marko Hietala znany jest głównie jako basista zespołu Nightwish, od kilku lat występuje również solowo! Fiński multiinstrumentalista ma już za sobą pierwszy autorski album, pt.:„Mustan Sydämen Rovio”, który został wydany 24 maja 2019 roku

Marko Hietala przyjedzie do Polski w ramach trasy „Tour Of The Black Heart 2020”, podczas której promować będzie swój najnowszy album! Artysta zaprezentuje się 8 lutego we wrocławskim klubie A2

Bilety na koncert już dostępne w sprzedaży na: https://sklep.knockoutprod.net

MARKO HIETALA (Finalndia) heavy metal, symfoniczny power metal: 

Potrafi wspaniale zaśpiewać klasyki Black Sabbath po fińsku, a także kolędy w swoim ojczystym języku. Urodzony 14 stycznia 1966 roku Marco Hietala to muzyk wszechstronny i człowiek znany ze wspaniałego poczucia humoru. Oprócz tego, że gra na gitarze basowej, świetnie śpiewa mocnym głosem oraz jest cenionym producentem, z którego usług korzystali, chociażby słynni rodacy sympatycznego brodacza, grupa Amorphis. 

Marco najbardziej znany jest oczywiście z tego, że gra na basie, komponuje (wraz z Tuomasem Holopainenem) i śpiewa w legendzie symfonicznego power metalu, grupie Nightwish. To bynajmniej nie wyczerpuje jego muzycznej aktywności. Od ponad 30 lat funkcjonuje, choć z oczywistych względów z ograniczoną częstotliwością, heavymetalowy zespół Tarot, w którym współpracuje ze swoim bratem Zacharym. Hietala nagrywa także kolędy i piosenki bożonarodzeniowe pod szyldem Raskasta Joulua, a covery Sabbathów po fińsku śpiewa od czasu do czasu pod szyldem Sapattivuosi. Na koncie ma też kilkadziesiąt występów gościnnych na płytach i koncertach  artystów z różnych stron świata. 

O dziwo przy takim natężeniu obowiązków Marco ma czas na swoje pasje – oglądanie filmów, gry komputerowe i czytanie książek. Jest też ojcem synów bliźniaków. 

Sprawdź, jeśli lubisz: Nightwish, Tarot, Delain… 

Facebook Marko Heitala

MARKO HIETALA – Isäni ääni:

https://www.youtube.com/Kp_kNvPQlq8

Wystąpi:
MARKO HIETALA (Finlandia) heavy metal, symfoniczny power metal

Kiedy: 8 lutego (sobota) 2020 
Gdzie: Wrocław @ A2, ul. Góralska 5 
Bilety: 90 zł – przedsprzedaż, 100 zł – w dniu koncertu
Organizator: Knock Out Productions 

Bilety na koncert dostępne na:
https://sklep.knockoutprod.net (druki kolekcjonerskie)