Nie uciekaj przed Królem Zombie! Rusza sprzedaż merchu na cele charytatywne

Mówią, że człowiek człowiekowi wilkiem, a zombie zombie zombie. Co za bzdura! Człowiek nie jest taki, żeby nie pomógł, a dzięki koszulce, bluzie lub torbie „Zombie King” z pomaganiem będzie wam do twarzy. Ruszamy z akcją świąteczną, w której zbieramy kasę dla potrzebujących, a dla was mamy krwawy i piękny merch!

Znacie już tę akcję z ubiegłego roku. Kupiliście sobie (lub komuś w prezencie – też fajnie) pod choinkę merch, a my mogliśmy przekazać kasę potrzebującym. Skoro udało się już za pierwszym razem, postanowiliśmy zrobić powtórkę tej zimy.

Cały dochód z zeszłorocznej sprzedaży naszego specjalnego merchu został przekazany na cele charytatywne. Dzięki waszej hojności zebraliśmy prawie 8 tys. zł na Dom Dziecka i Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Olkuszu. Może w tym roku pobijemy ten wynik?

Autorem grafiki zatytułowanej „Zombie King” jest polski artysta Łukasz „Pachu” Pach. Jego prace możecie zobaczyć m.in. na Instagramie.

DOSTĘPNE PRODUKTY:
Koszulka męska (3 kolory) – 64,90 zł
Koszulka damska (3 kolory) – 64,90 zł
Bluza – 134,90 zł
Torba z eco – 19,90 zł
Kalendarz – 19,90 zł

Nasz świąteczny zombie-merch możecie już zamawiać tutaj.

Zamówienia można składać wyłącznie do 15 grudnia w formie przedsprzedaży, wzór nie będzie już później nigdzie dostępny! UWAGA: Wysyłka produktów rozpocznie się 21 grudnia.