Obejrzyj transmisję jubileuszowego koncertu Amorphis

Transmisje odbędą się kolejno 3 i 4 czerwca, z uwzględnieniem wygody fanów z różnych stref czasowych!

Amorphis ogłosił dwa wyjątkowe koncerty z okazji 30-lecia swojej działalności. Polskich fanów zespołu zachęcamy do oglądania drugiej transmisji, zaplanowanej na 4 czerwca, o godzinie 20:00! Live stream obu występów umożliwi platforma www.semilive.fi, a bilety i instrukcje uzyskania dostępu do transmisji dostępne są pod tym linkiem .

Zimą obecnego roku, Amorphis ruszy w europejską trasę koncertową jako gość specjalny Nightwish. Na polski przystanek tej trasy zapraszamy już 13 grudnia 2020 roku do Areny Gliwice. W roli supportu zespołów zaprezentuje się Turmion Kätilöt.

Bilety są już dostępne na:
https://sklep.knockoutprod.net (bilety kolekcjonerskie na płytę)
https://ebilet.pl (bilety na sektory oraz na płytę)
https://eventim.pl (bilety na sektory oraz na płytę)

Wszystkim posiadaczom biletów na odwołany Mystic Festival 2020, gdzie Nightwish miał wystąpić w roli jednego z dwóch headlinerów, przypominamy o opcji wymiany festiwalowego biletu na voucher.

Wszystkie bilety można wymienić na vouchery w miejscu ich zakupu. Wymiany będą realizowane będą w ciągu 7 dni roboczych od daty zgłoszenia.

Więcej informacji można znaleźć na stronie www.mysticfestival.pl w zakładce BILETY.

Organizatorem koncertu jest Mystic Coalition, sojusz firm o bogatym doświadczeniu na rynku koncertowym, festiwalowym i wydawniczym, w skład którego wchodzą Knock Out ProductionsMystic Production i B90.