Percival: „Wild Hunt Live” na dwóch letnich koncertach

Na wyjątkowe widowisko grupy zapraszamy do Warszawy i Krakowa!

Zespół Percival powstał w 1999 roku i jest niezaprzeczalnie legendą polskiej sceny folkowej. „Wild Hunt Live” to nazwa koncertowego programu grupy, podczas którego wykonywana jest na żywo muzyka wykorzystana w grze „Wiedźmin 3: Dziki Gon”.

Dwa takie występy, w pełnej audiowizualnej odsłonie, zobaczymy kolejno: 7 sierpnia na Scenie Letniej klubu Progresja, a następnie 8 sierpnia w krakowskim Hype Parku.

Bilety na koncerty będą dostępne już od czwartku, 10 czerwca (10:00):
– tutaj (druki kolekcjonerskie na miejsca stojące w Warszawie) i
– tutaj (miejsca siedzące na koncert w Krakowie)

PERCIVAL (Polska) słowiański folk:

„Wild Hunt Live” to projekt założycieli zespołu Percival, Katarzyny Bromirskiej i Mikołaja Rybackiego, który powstał, gdy pojawiło się zlecenie uczestnictwa przy przygotowaniu muzyki do gry „Wiedźmin 3: Dziki Gon”. Jak wiadomo, gra okazała się światowym przebojem, a tym samym twórczość Percivala obiegła cały świat.

Na samym udostępnieniu już powstałej muzyki i nagraniu nowych utworów skomponowanych przez Marcina Przybyłowicza się nie skończyło. Muzycy Percival stworzyli imponujący spektakl do utworów, które zostały wykorzystane w „Wiedźminie 3”. Koncerty odbywają się pod szyldem „Wild Hunt Live”, a w ich trakcie poza muzyką fani mają okazję zobaczyć, chociażby popisy taneczne w wykonaniu Teatru AVATAR z Legnicy, na tle scenografii kojarzącej się z grą i w pięknych strojach odpowiadających jej klimatowi, specjalne wizualizacje oraz materiały wideo, które poza koncertami nie były publikowane (materiały nie publikowane są własnością zespołu Percival). A to wszystko przepięknie iluminowane. Percival stworzył coś, co w równym stopniu zafascynuje maniaka gier i miłośnika folku najwyższej próby. Świadczą o tym, choćby recenzje ze spektakli/koncertów, które Percival już miał okazję zaprezentować. 

Oficjalna strona Percival

Facebook Percival

Wystąpi:
PERCIVAL: „WILD HUNT LIVE” (Polska) słowiański folk

Kiedy: 7 sierpnia (sobota) 2021
Gdzie: Warszawa @ Scena Letnia Progresji, ul. Fort Wola 22
Bilety: 90 zł – przedsprzedaż, 110 zł – w dniu koncertu (tylko miejsca stojące)
Organizator: Knock Out Productions

Kiedy: 8 sierpnia (niedziela) 2021
Gdzie: Kraków @ Hype Park, ul. Kamienna 12
Bilety: 79-119 zł – przedsprzedaż, 100-140 zł – w dniu koncertu (tylko miejsca siedzące) Organizator: Knock Out Productions

Bilety na koncerty dostępne od 10 czerwca, od godziny 10:00 na:
– SKLEP KNOCKOUT (miejsca stojące)
– SKLEP eBILET (miejsca siedzące)