Quentin Sauvé (Birds In Row) zagra solowo jako support Brutus

Przypominamy, że koncert w Krakowie odbędzie się już 17 marca!

Znacie go przede wszystkim jako basistę post-hardcore’owego Birds In Row, ale w wydaniu solowym muzyk odkrywa skrajnie odmienne singer-songwriterskie barwy. Jeśli blisko wam do subtelnie wzruszającego indie folku, musicie go zobaczyć – najnowsza płyta artysty, “Enjoy the View” ukaże się 31 marca.

BRUTUS

(Belgia) post-hardcore, prog rock:

Brutus już nie raz oczarował polską publikę – pierwszy raz ponad pół dekady temu na Soundrive Festivalu, a ostatni na Mystic Festivalu w ubiegłym roku. Ich przesiąknięty gniewem, frustracją, ale i nadzieją post-hardcore poskłada każdego, kto wie, że w muzyce najważniejsze są przede wszystkim emocje, a dopiero potem wszystko inne. Belgijska ekipa zapewnia strzały prosto w serce, a na żywo – gdy intensywność wykonawcza wzrasta kilkukrotnie – potrafi złamać nawet największych twardzieli. Dajcie sobie szansę i spójrzcie na to, jak dziś wygląda przyszłość ciężkiej muzyki.

FACEBOOK

QUENTIN SAUVE

(Francja) indie pop:

Hardcore’owcy czy metalowcy jeśli już poszukują poza matecznikiem, z reguły sięgają po ambient, gatunkowe krzyżówki, post-punk czy cokolwiek innego, co mogłoby emanować końską dawką mroku. Quentin Sauvé z Birds in Row wybrał opcję singer-songwriterskiej ścieżki i trafił w dziesiątkę, bo kojąco-wzruszający indie pop w jego solowym wydaniu to strzał w dziesiątkę. Tu nie ma miejsca na wahania nastrojów albo furię przeplataną rozpaczą, bo zamiast niej znajdziecie cichą walkę z własnymi myślami, relacjami międzyludzkimi i próby zrozumienia siebie samego. Jeśli kochacie Julien Baker albo Nilufer Yanyę, pokochacie i Quentina.

FACEBOOK

Wystąpią:
BRUTUS (Belgia) post-hardcore, prog rock
+
Quentin Sauvé (Francja) indie pop


Kiedy:
 17 marca (piątek) 2023
Gdzie: Kraków @ Kamienna12, ul. Kamienna12
Bilety: 79/89 zł – przedsprzedaż, 110zł – w dniu koncertu
Organizator: Knock Out Productions

Bilety są dostępne na:
– SKLEP KNOCK OUT (druki kolekcjonerskie)
– EBILET