Startuje Knock Out Music Store

Od dzisiaj, sklep internetowy znany Wam do tej pory jako Knock Out Shop zostaje przekształcony w Knock Out Music Store. Do naszej dotychczasowej oferty zawierającej wyłącznie bilety kolekcjonerskie na koncerty organizowane przez Knock Out Productions, dodaliśmy około cztery tysiące nowych produktów.

Znajdziecie wśród nich:
– płyty CD;
– płyty winylowe;
– kasety;
– limitowane boxsety.

Nasz katalog zamierzamy nieustannie poszerzać o nadchodzące nowości wydawnicze, które już wkrótce będziecie mogli zamawiać również w formie preorder!

To dopiero początek naszego najnowszego projektu i jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie oraz pomysły z Waszej strony. Bardzo nam zależy, aby oferowane przez nas produkty były atrakcyjne dla jak największego grona osób, które do tej pory gościliśmy na organizowanych przez nas koncertach.

Dodatkowo:
Wraz z rosnącą popularnością usługi Paczkomatów, zmieniliśmy dostawcę naszych przesyłek na InPost. Oprócz możliwości zamówienia swojej przesyłki do wybranego paczkomatu, możesz wybrać opcję przesyłki kurierskiej.

– czas wysyłki zamówienia zostaje zmniejszony do jednego dnia roboczego od momentu zaksięgowania wpłaty (o ile zamówiony przedmiot jest aktualnie dostępny w naszym magazynie!).
– płatności w sklepie realizowane są przy pomocy systemu płatności online PayU.

Wraz z otwarciem Knock Out Music Store startujemy z pierwszą promocją! Do pierwszych stu zamówień, które zawierać będą przynajmniej jeden produkt z kategorii ‚MUZYKA’, gratisowo dorzucimy Wam jedną, losowo wybraną przez nas płytę CD.

Zachęcamy do odwiedzania naszej strony oraz śledzenia sklepu w mediach społecznościowych!

Knock Out Music Store
– WWW
– FACEBOOK
– INSTAGRAM

Knock Out Productions

– WWW
– FACEBOOK
– INSTAGRAM