The Vaccines z nowym albumem na jedynym koncercie w Polsce

“Czego oczekiwaliście od The Vaccines?” pytał w tytule swojego debiutanckiego albumu brytyjski zespół. Ci, którzy w ostatnich latach domagali się powrotu grupy do Polski w końcu mogą mieć powody do radości – załoga pod dowództwem Justina Haywarda-Younga wystąpi 23 stycznia w warszawskiej Progresji, a wraz z nimi zobaczymy australijską grupę Teen Jesus & the Jean Teasers!

The Vaccines, Teen Jesus & the Jean Teasers 23.01.2024, Warszawa, Progresja

THE VACCINES

(Wielka Brytania) – indie rock

The Vaccines to jeden z najważniejszych brytyjskich zespołów gitarowych ostatniej dekady. Każdy z jego albumów znajdował swoje miejsce w pierwszej piątce najlepiej sprzedających się płyt w UK, czego efektem były koncerty na światowych halach czy występy u boku The Rolling Stones, Red Hot Chili Peppers, Arctic Monkeys oraz Imagine Dragons. Ich dyskografię zamyka wydana w 2021 roku płyta “Back in Love City”, na której zespół połączył indie rocka z popowymi wpływami dowodząc, że muzyką potrafi się najzwyczajniej w świecie bawić i wychodzi mu to bardzo dobrze.

Facebook The Vaccines

Oficjalna strona The Vaccines

TEEN JESUS & THE JEAN TEASERS

(Australia) – punk rock, bubblegum

Teen Jesus & the Jean Teasers – mieszanka rocka z punkiem czy nawet bubblegum popem w wykonaniu tego damskiego kwartetu z roku na rok zyskuje coraz większe grono odbiorców, a ich debiutancki album “I Love You” ukaże się 6 października nakładem wytwórni Domestic La La.

Facebook Teen Jesus & the Jean Teasers

BILETY: Sprzedaż biletów rozpocznie się w piątek, 29 września o godzinie 10:00.
https://bit.ly/THE_VACCINES_WWA