Thundermother, Cobra Spell i Vulvarine zagrają w Warszawie

Szwedzkie boginie rock’n’rolla wracają na trasę! Grupa Thundermother zagra w przyszłym roku jeden koncert w naszym kraju, który odbędzie się 23 marca w warszawskim klubie Niebo. Towarzystwo nie bez pazura, bo razem z nimi wystąpią: Cobra Spell oraz Vulvarine!

THUNDERMOTHER + Cobra Spell, Vulvarine / 23.03.25 / Niebo, Warszawa

Bilety: .https://bit.ly/THUNDERMOTHER_WWA

THUNDERMOTHER

(Szwecja / AFM Records) – hard rock, rock’n’roll

To, że kraj ze stolicą w Sztokholmie rockowymi zespołami na najwyższym poziomie sypie jak z rękawa, jest raczej faktem powszechnie znanym. Działalność Thundermother bez wątpienia jest podtrzymaniem tej tezy – grupa, która w tym roku obchodzi 15-lecie swojej działalności gościła na listach przebojów w swoim rodzimym kraju, Niemczech oraz Szwajcarii, a na trasę po Ameryce Północnej i Europie zaprosił je legendarny zespół Scorpions. Formę Thundermother możecie sprawdzić słuchając ostatnich singli “Speaking of the Devil” i “I Left My License in the Future”, a koncert w Polsce tylko umocni Was w przekonaniu, że dziewczyny są uosobieniem rock’n’rolla!

Facebook Thundermother

Oficjalna strona Thundermother

COBRA SPELL

(Napalm Records) – heavy rock

Obok Thundermother zobaczymy międzynarodowy skład Cobra Spell. Podopieczne Napalm Records pod koniec 2023 roku podzieliły się ze światem debiutanckim albumem “666”, który wzorowo hołduje klimatom hard & heavy z lat 80’.

Facebook Cobra Spell

Oficjalna strona Cobra Spell

VULVARINE

(Austria / Tape Capitol Music) – rock’n’roll

Natomiast Austriaczki z Vulvarine łączą takie gatunki jak punk, hard rock oraz blues i dodatkowo zalewają to rock’n’rollową energią. Koniecznie sprawdźcie ich zeszłoroczną EPkę “Witches Brew”!

Facebook Vulvarine

Oficjalna strona Vulvarine