To Kill Achilles kolejnym supportem Annisokay w Polsce.

Brytyjska metalcore’owa grupa dołączy do Fixation przed Annisokay!

To Kill Achilles pokaże słuchaczom prawdziwie emocjonalną odmianę metalcore’u. Wyspecjalizowany w melodyjnej wizji aranżacyjnej tego nurtu skład promuje tegoroczne wydawnictwo “Recovery”. Nie przegapcie ich występów przed Annisokay i Fixation, kolejno: 21 października w Krakowie i 22 października w Warszawie.

Bilety na koncerty są nadal dostępne w Knock Out Music Store (druki kolekcjonerskie).

ANNISOKAY

(Niemcy) post-hardcore:

W okolicach “Devil May Care” z 2016 roku Annisokay szturmem wdarło się w świat rock/metalowej popularności. Lata szlifowania rzemiosła przyniosły imponujące efekty, ponieważ kapela zawrotnym tempie rozwijała swoje umiejętności na polu skrajnie emocjonalnego metalcore’u i post-hardcore’u. W związku z tym słuchacze docenili nie tylko sukcesywnie rozwijany warsztat, ale przede wszystkim maksymalnie rozedgraną emocjonalność – jak to w metalcorze i post-hc. Annisokay nie szminkuje niczego i nie próbuje udawać kogoś innego. To wrzask prosto z trzewi, a nie wyreżyserowany teatrzyk. Z płyt działa wspaniale, a wyobraźcie sobie, ile zyskuje w wypadku konfrontacji na żywo.  

FACEBOOK

FIXATION

(Norwegia) alternative rock, metalcore:

Jeśli ktoś uznałby, że Fixation złapali pana boga za nogi, trudno byłoby odmówić prawdziwości tego stwierdzenia. Norweska załoga za sprawą EP-ki “Global Suicide” zatrzęsła metalcore’owym światkiem, chętnie żeniąc go z melancholijną przebojowością alt-rocka sprzed dwóch dekad i wyjątkowo dopracowanymi melodiami. Ich fanem jest sam Jordan Fish z Bring Me The Horizon – takie laury uznania to najlepszy stempel jakości, jaki można sobie wyobrazić.

FACEBOOK

TO KILL ACHILLES

(Wielka Brytania) metalcore:

Najnowsze dzieło Brytyjczyków, czyli płyta “Recovery”, jest zapisem procesu zabliźniania wielu ran. To Kill Achilles to obecnie metalcore jeszcze bardziej przepełniony emocjami, jeszcze bardziej gorzki i będący transmisją z najciemniejszych zakamarków duszy. Jeśli takie treści uzupełnia ciężar riffów i rozrywające serce rozwiązania melodyczne, trudno nie wyzwolić przy tym wszystkich demonów. Tak właśnie osiąga się ponadczasowość.

FACEBOOK

Wystąpi:
ANNISOKAY (Niemcy) post-hardcore
+
Fixation (Norwegia) alternative rock, metalcore
To Kill Achilles (Wielka Brytania) metalcore

Kiedy:
 21 października (sobota) 2023
Gdzie: Kraków @ Kwadrat, ul. Skarżyńskiego 1
Bilety: 89 zł – przedsprzedaż, 110 zł – w dniu koncertu
Organizator: Knock Out Productions

Kiedy: 22 października (niedziela) 2023
Gdzie: Warszawa @ Proxima, ul. Żwirki i Wigury 99a
Bilety: 89 zł – przedsprzedaż, 110 zł – w dniu koncertu
Organizator: Knock Out Productions

Bilety na koncerty są już dostępne na:
– SKLEP KNOCK OUT (druki kolekcjonerskie)
– eBILET