Trasa koncertowa Laibach przesunięta na jesień

Majowe występy Laibach w Europie zostały przełożone!

W związku z zagrożeniem spowodowanym rozprzestrzenianiem się choroby COVID-19 oraz na mocy decyzji służb odpowiedzialnych za bezpieczeństwo i zdrowie publiczne w Polsce i Europie, cała trasa Laibach została przeniesiona na jesień.

Jednocześnie informujemy o nowych terminach koncertów w Polsce! Laibach wystąpi 20 października w gdańskim klubie B90, a następnie 21 października w krakowskim Kwadracie. Zespół będzie promować swój najnowszy album, pt.: „The Sound Of Music”.

W związku ze zmianami, umożliwiliśmy już dokonywanie zwrotów wejściówek w miejscu ich zakupu. Wszystkie zakupione dotychczas bilety zachowują swoją ważność w nowych terminach koncertów.

Osoby, które chcą zwrócić bilet zakupiony w sklepie Knock Out Productions, proszone są o wysłanie wiadomości na adres mailowy: kasia@knockoutprod.net wraz z informacją o numerze zamówienia.

Osoby, które zakupiły bilety w sieci Eventim lub eBilet.pl proszone są o kontakt z infolinią: info@eventim.pl, +48 22 59 18 383 | Ebilet: tel: (22) 122 80 99

Bilety na koncerty są nadal dostępne na:
https://sklep.knockoutprod.net (Kraków)
https://tickets.b90.pl (Gdańsk)