Twelve Foot Ninja zagrają w Warszawie

Australijczycy powrócą do Europy z nowym albumem!

Zespół zaprezentuje się w Warszawie w ramach trasy promującej swój nadchodzący, trzeci album. Płyta zatytułowana „Vengeance” ukaże się wraz z grą, komiksem oraz powieścią fantastyczną. Dwa single promujące to rozbudowane wydawnictwo są już dostępne na kanale grupy.

Twelve Foot Ninja wystąpią 7 marca 2022 roku w warszawskim klubie Hydrozagadka. Bilety na koncert są już dostępne na: SKLEP KNOCKOUT (druki kolekcjonerskie)

Przypominamy! Nie musisz drukować biletu – przy wejściu na koncert możesz okazać kod kreskowy na ekranie telefonu.

TWELVE FOOT NINJA (Australia) alternatywny metal:

Metal w paru jego odmianach, alternatywa, jazz, muzyka latynoska plus całkiem spora porcja poczucia humoru – to składa się na styl muzyki powstałego w 2008 roku w australijskim Melbourne zespołu Twelve Foot Ninja.

Metal w paru jego odmianach, alternatywa, jazz, muzyka latynoska plus całkiem spora porcja poczucia humoru – to składa się na styl muzyki powstałego w 2008 roku w australijskim Melbourne zespołu Twelve Foot Ninja.

Tak jak ninjowie znani są z walki na różne sposoby i przy użyciu rozmaitych narzędzi, tak muzycy Twelve Foot Ninja wrzucają do kotła, co im wyobraźnia podpowie i tworzą z tego absolutnie wyjątkową całość. Za kompozycje odpowiedzialni są Nick „Kin Etik” Barker (wokal), Steve „Stevic” MacKay (gitara), Shane „Russ” Russell (perkusja) i Rohan „Ro” Hayes (gitara rytmiczna). Jeśli ktoś oczekuje nieoczekiwanego w muzyce, a do tego ceni twórczość, chociażby Mr. Bungle, Primus, Meshuggah, Korn, czy Soulfly, powinien zakochać się w Twelve Foot Ninja. Warto wspomnieć, że ceniony magazyn „Revolver” przyznał kapelki tytuł dla najlepszego debiutanta. W swej ojczyźnie Twelve Foot Ninja byli też nominowani do nagród ARIA, czyli australijskiego odpowiednika Grammy.

– WWW
– FACEBOOK Twelve Foot Ninja

Zagrają:
TWELVE FOOT NINJA (Australia) alternatywny metal

Kiedy: 7 marca (poniedziałek) 2022
Gdzie: Warszawa @ Hydrozagadka, ul. 11 Listopada 22
Bilety: 80 zł – przedsprzedaż, 90 zł – w dniu koncertu
Organizator: Knock Out Productions 

Bilety na koncert dostępne na:
– SKLEP KNOCKOUT (druki kolekcjonerskie)