Warmiński CERBER wzbudza dyskomfort swoim najnowszym koncertowym wideo

Hardcore’owo – alternatywne trio z Olsztyna znane jako CERBER wyraźnie zaznacza kolejny milowy krok w swojej karierze. Ta charakterystyczna formacja udostępniła w sieci profesjonalny zapis ostatniego koncertu prawie 2-letniego cyklu spod szyldu ‘DYSKOMFORT’.

CERBER istnieje bez przerwy od 2010 roku. Łączy hardcore’ową brutalność, ciężar sludge metalu i piękno alternatywy w unikalną, wyjątkowo smaczną mieszankę. Ich ostatnie wydawnictwo ‘Śmiara’ zebrało bardzo pozytywne recenzje i było poparte 3-częściową trasą po wielu miastach Polski, Litwy, oraz Węgier.  CERBER w swojej egzystencji dzielił scenę z takimi tuzami jak Decapitated, Jinjer, Vader, Dezerter, Sceptic, Obscure Sphinx, Christ Agony i wieloma innymi.

Koncert miał miejsce 27 kwietnia w klubie Nowy Andergrant. Na nagraniu są zaprezentowane dwa utwory z istniejących płyt – ‘Blizny’ z wydanej w 2015 roku ‘Lust For Suffering’ oraz ‘Haka’ z płyty ‘Śmiara’ która ukazała się w maju 2018. Oprócz tego trio nagrało dwie nowe kompozycje z planowanego na rok 2020 wydawnictwa – ‘Długi Moment Ulgi’ oraz ‘Brud/Zenit’. CERBER to doskonale naoliwiona, koncertowa maszyna, która stopniowo przedziera się do coraz większej rzeszy słuchaczy. Kto wie, może jego paskudztwo rozleje się niebawem i w Twoim mieście?

CERBER – ‚Długi Moment Ulgi’ LIVE HD

social media

www.facebook.com/cerberband

www.youtube.com/user/CerberOfficial

https://www.instagram.com/cerberband/