William DuVall wystąpi w Klubie Stodoła!

Niewielu muzyków miało tak różnorodną artystycznie i pełną sukcesów karierę jak frontman Alice in Chains, William DuVall. Od założenia w 1983 roku jako nastolatek legendarnego zespołu z Atlanty – Neon Christ, aż do współpracy supergrupy Giraffe Tounge Orchestra (z członkami zespołów Mastodon i Dillinger Escape) w 2016 roku, DuVall od ponad 35 lat tworzy swoje wyjątkowe miejsce na firmamencie.
4 października Artysta wydał swój pierwszy solowy album „One Alone” promowany singlem „Til the Light Guides Me Home”.
„One Alone” to tlący się, całkowicie akustyczny romans. W przeciwieństwie do wielowarstwowego ataku dźwiękowego, który pojawia się w większości jego dyskografii, „One Alone” jest tak unikatowy i intymny jak to tylko możliwe – przypomina nocną spowiedź czy kameralny koncert w salonie.
William wspomina: „Czułem potrzebę oderwania wszystkiego. Ten album jest zdecydowanie jednym głosem i jedną gitarą. Ujawnia sedno tego, kim jestem jako wokalista, gitarzysta i autor tekstów.” 

17 kwietnia 2020 – Warszawa, Klub Stodoła


Bilety w ogólnej sprzedaży dostępne będą od piątku 11 października od 10:00 na LiveNation.plStodola.plTicketClub.pl oraz w kasie Klubu Stodoła.


Przedsprzedaż Citi Handlowy ruszy w środę, 9 października o 10:00 i zakończy się w piątek, 11 października o 9:00

Przedsprzedaż dla zarejestrowanych użytkowników Live Nation.pl rozpocznie się w czwartek, 10 października od 10:00  i potrwa do piątku, 11 października do 9:00