Zmiana daty koncertu Moscow Death Brigade w Poznaniu

Informujemy, iż w związku z obecną sytuacją epidemiologiczną koncert Moscow Death Brigade zaplanowany na 30.08.2020 zostaje przełożony na nowy termin – 29.08.2021⚠️ Zakupione bilety zachowują ważność?

Dobrze znani w Polsce Rosjanie z Moscow Death Brigade w sierpniu przyszłego roku powrócą do Polski! Zespół wystąpi w poznańskim Klubie U Bazyla w ramach trasy promującej najnowszy album grupy, „Bad Accent Anthems”!

Moscow Death Brigade

29.08.2021 / godz. 19:00

Klub U Bazyla / Poznań

Bilety: 55-65zł

Punkty sprzedaży: Biletomat.pl, ebilet.pl, Eventim.pl, Going., empik bilety, Media Markt

MOSCOW DEATH BRIGADE (Rosja / Rebel Sounds Records) -hardcore rap

Moscow Death Brigade to rosyjski zespół wykonujący muzykę z pogranicza hardcore’a i rapu . W ich brzmieniu można usłyszeć inspiracje hip-hopem, punkiem czy nawet drum’n’bass, a to wszystko wypełnione jest tekstami nawiązującymi do sytuacji politycznyno-społecznej. MDB to jeden z najbardziej aktywnych zespołów antyfaszystowskich w Rosji, przeciwstawiający się każdej formie uprzedzeń oraz dyskryminacji. Zespół często bierze udział w koncertach benefitowych i szerzy dobre słowo w całej społeczności. Grupa łączy ze sobą wszystkie subkultury – punków, skinheadów, footballowych hooliganów, metali, grafficiarzy czy hip-hopowców pokazując że wszyscy jesteśmy tacy sami i tworzymy międzynarodowy podziemny ruch oparty na przyjaźni, braterstwie i wolności. Rosjanie mają na swoim koncie dwa albumy, z czego wydany dwa lata temu „Boltcutter” był bardzo intensywnie promowany na licznych trasach koncertowych (a na nich 3 wyprzedane koncerty w Polsce) czy też dużych festiwalach. 10 kwietnia 2020 roku światło dzienne ujrzy trzeci album grupy, zatytułowany „Bad Accent Anthems”. Przed polskimi koncertami MDB czekają jeszcze m.in. koncerty u boku legendarnego Madball oraz występy na największych europejskich festiwalach, takich jak np. Hellfest czy Ressurection Fest

Facebook Moscow Death Brigade