Zobacz zapowiedź trasy koncertowej The Iron Maidens

The Iron Maidens udostępniły w sieci trailer nadchodzącej trasy koncertowej!

Kobieca formacja metalowa, rozpocznie swoje tournée 10 kwietnia w Sztokholmie, a zakończy je 11 maja, w niemieckim mieście Erfurt. Łącznie, The Iron Maidens zagrają aż 26 koncertów w ciągu miesiąca! W roli gościa specjalnego, na koncertach wystąpi rosyjska hard rockowa grupa – Red’s Cool. 

ZOBACZ ZAPOWIEDŹ TRASY

W ramach powyższej trasy, na koncerty The Iron Maidens zapraszamy: 5 maja do krakowskiego klubu Kwadrat6 maja do warszawskiej Proximy oraz 7 maja do gdańskiego B90. 

Bilety na koncerty dostępne przez cały czas na:
https://sklep.knockoutprod.net/pl/(Kraków i Warszawa) oraz 
https://tickets.b90.pl/pl/(Gdańsk). 

THE IRON MAIDENS (USA) hard rock, heavy metal:

Nikki McBurrain, Steph Harris, Adriana Smith, Bruce Chickinson, Davina Murray – takie ksywki przybrały panie z powstałego w 2001 roku w Los Angeles zespołu The Iron Maidens. Nie bez powodu określanego jako jeden z najlepszych cover bandów Iron Maiden na świecie. 

Pod pseudonimami kryją się dobrze znane w muzycznym biznesie: Linda McDonald (perkusja, wokal), Wanda Ortiz (gitara basowa), Courtney Cox (gitara, wokal), Kirsten Rosenberg (wokal) i Nikki Stringfield (gitara, wokal). Dossier pań zawiera, chociażby takie nazwy jak Phantom Blue, kapitalna załoga o wirtuozerskich umiejętnościach, w której grała przed laty Linda, a także fantastyczna gitarzystka Michelle Meldrum, przedwcześnie zmarła małżonka Johna Noruma z Europe. Kiedyś w The Iron Maidens grała kapitalna Nita Straus, która wspiera na koncertach samego Alice Coopera.

Zespół rewelacyjnie wykonuje klasyki Ironów i zdobył ogromną popularność w Japonii, w której ukazało się kilka jego materiałów, w tym EP-ka i DVD. Na minialbumie „Route 666” gościnnie pojawił się znany z Motörhead gitarzysta Phil Campbell. 

Sprawdź, jeśli lubisz: Iron Maiden, Phantom Blue, Femme Fatale, Vixen… 

https://www.facebook.com/The-Iron-Maidens-107192280824

RED’S COOL (Rosja) hard rock: 

Pochodzący z Sankt Petersburga hardrockowy zespół Red’s Cool jest już w Polsce znany i do tego z dobrej strony. Rosjanie pojawili się w naszym kraju w 2016 roku i wspaniale rozgrzali publiczność przed koncertem legendarnego Accept. Niemcy zaprosili wtedy Rosjan na całą europejską trasę koncertową w roli gościa specjalnego. 

Red’s Cool powstał w 2009 roku i działał najpierw pod nazwą Oldschool. Liderem zespołu jest świetny gitarzysta Siergiej Fiedotow. Oprócz niego kapelę tworzą: Sława Spark (wokal), Ilja „Lu” Smirnow (gitara, wokal), Dmitrij „Dee” Pronin (gitara basowa, wokal) oraz Andriej Krugłow (perkusja).

Red’s Cool ma się czym pochwalić. Zespół oprócz Accept supportował również Whitesnake, UFO, Black Star Riders, Glenna Hughesa, Doro, Kansas, W.A.S.P., Lordi, czy Grave Digger. Nic dziwnego, bo Rosjanie to świetni muzycy, którzy wiedzą, jak komponować dobre piosenki. Dość powiedzieć, że jeden z ich albumów, „Bad Story” (2013), został nagrany z legendarnym producentem Ozzy’ego Osbourne’a, Extreme, czy Mötley Crüe, Michaelem Wagenerem. Jeśli ktoś lubi melodyjnego hard rocka w stylu amerykańskim z mocnym wokalem i mądrze wykorzystanymi klawiszami, Red’s Cool jest dla kogoś takiego.

Sprawdź, jeśli lubisz: Accept, Bon Jovi, Whitesnake… 

https://www.facebook.com/redscool.band

Zagrają: 
THE IRON MAIDENS (USA) hard rock, heavy metal 

Red’s Cool (Rosja) hard rock

Kiedy: 5 maja (niedziela) 2019
Gdzie: Kraków @ Kwadrat, ul. Skarżyńskiego 1
Bilety: 75 zł – przedsprzedaż, 85 zł – w dniu koncertu 
Organizator: Knock Out Productions 

Kiedy: 6 maja (poniedziałek) 2019 
Gdzie: Warszawa @ Proxima, ul. Żwirki i Wigury 99a
Bilety: 75 zł – przedsprzedaż, 85 zł – w dniu koncertu 
Organizator: Knock Out Productions

Kiedy7 maja (wtorek) 2019 
Gdzie: Gdańsk @ B90, ul. Elektryków 
Bilety: 75 zł – przedsprzedaż, 85 zł – w dniu koncertu 
Organizator: B90 

Bilety na koncerty dostępne na: 
Kraków i Warszawa: https://sklep.knockoutprod.net
Gdańsk: https://tickets.b90.pl/pl/