AliA po raz pierwszy wystąpi w Polsce

Knock Out Productions zaprasza na koncert japońskiej grupy w Warszawie! 

Zespół Alia powstał w 2018 roku i ma na swoim koncie dwa mini albumy. Najnowszy –„Realize”, wytwórnia Slide Sunset wydała 18 września 2019 roku. Za kilka miesięcy, grupa wyruszy w swoją pierwszą światową trasę, by promować wspomniane wydawnictwo. 

Koncerty w ramach trasy „AliAliVe2020 Around the World -Re:AliVe-” obejmą również Polskę! Japoński zespół wystąpi 27 stycznia 2020 roku w warszawskim klubie Proxima

Informacje o biletach już wkrótce!

ALIA (Japonia) J-rock, pop: 

Dwie dziewczyny i czterech chłopaków tworzy powstały w 2018 roku japoński zespół AliA. Kapela, wiele na to wskazuje, w najbliższych latach może stać się główną rockową formacją z Azji. Dlaczego? Ponieważ fenomenalnie łączą wiele stylów w przekonującą całość, a do tego potrafią pisać piosenki wprost eksplodujące radością, pozytywną energią. Potężnie brzmiące i nierzadko epickie. A jeśli ktoś przywiązuje wagę do strojów, japońska grupa na pewno go nie rozczaruje, bo jej członkowie mają ubrania ciekawie zaprojektowane i do tego skrzące się dziesiątkami kolorów, co może wskazywać na inspirację nurtem visual kei. 

Alia to J-rock, J-pop, ale także elektronika, nastrojowa, choć zdarza się, że zalatuje klubem z muzyką techno. Japończycy mają dryg do bezkompromisowego mieszania gatunków, a do tego imponują biegłością techniczną i brzmieniem. Wokalistka Ayame śpiewa w ojczystym języku, lecz zupełnie nie przeszkadza to w odbiorze zarażających dobrą energią piosenek. Oprócz wspomnianej Ayame tę wyjątkową dźwiękową mieszankę tworzą jeszcze: skrzypaczka Rina, TKT (klawisze), Seiya (gitara basowa), Eren (gitara) i Bob (perkusja). „Pasujemy do siebie idealnie” – zapewniają Japończycy. 

Sprawdź, jeśli lubisz: Spyair, One Ok Rock, Mucc… 

Zagrają:
ALIA (Japonia) j-rock, pop

Kiedy: 27 stycznia (poniedziałek) 2020
Gdzie: Warszawa @ Proxima, ul. Żwirki i Wigury 99a
Organizator: Knock Out Productions