Sonbird ze specjalnym utworem „Więcej”

Sonbird publikuje nowy utwór „Więcej”, który został stworzony na specjalną akcję „Gwiazdy dla Białej Gwiazdy”!

„Zostaliśmy zaproszeni do stworzenie numeru, który będzie zapowiedzią koncertu „Gwiazdy dla Białej Gwiazdy”. Gramy na tej akcji już po raz drugi, wiemy jakie przyświecają jej cele i jesteśmy dumni z tego, że staliśmy się jej częścią. Pierwszy raz tworzyliśmy piosenkę na konkretne potrzeby, dlatego to kolejne doświadczenie na zespołowej drodze. Czujemy, że ten numer na koncertach będzie petardą, a przekonamy się o tym 27 września w Krakowie.”

Zespół Sonbird po raz kolejny włączył się w współtworzenie charytatywnego koncertu „Gwiazdy dla Białej Gwiazdy”, tym razem nie tylko wystąpi w ramach wydarzenia, ale także stworzył specjalny utwór „Więcej”, który będzie jego oficjalnym hymnem. 27 września 2019 roku w hali przy ul. Reymonta w Krakowie wybrzmi on przed wielotysięczną publicznością.

Wszystko zaczęło się na początku 2019 roku, kiedy całą Polskę zelektryzowała informacja o widmie upadku jednego z najstarszych klubów w Polsce – Wisły Kraków. Na pomoc ruszyło wiele osób i środowisk, dzięki którym udało się uniknąć najczarniejszego scenariusza. Piosenka „Więcej” powstała dla wszystkich tych, którzy zaangażowali się w ratowanie ponad 113-letniego klubu. Dodatkowo motywem przewodnim wydarzenia będą pierwsze urodziny Socios Wisła. Całkowity dochód z tej imprezy zostanie przeznaczony na dofinansowanie budowy boiska Akademii Piłkarskiej Wisły Kraków.

Koncert Gwiazdy dla Białej Gwiazdy – 27.09.2019

https://www.facebook.com/events/713482072407773/

SONBIRD – WIĘCEJ

Jesienią Sonbird ruszy także w drugą część trasy GŁODNY TOUR.

W repertuarze koncertowym głównym trzonem będą piosenki z płyty „Głodny”, ale Sonbird zapowiadają też coś nowego. Aktualnie pracują nad nowymi utworami, którymi stopniowo będą chcieli dzielić się nimi z publicznością podczas nadchodzącej trasy.

Bilety są już dostępne w sprzedaży!

28.09 TARNÓW – Amfiteatr Letni

14.11 RZESZÓW – Klub Vinyl

30.11 POZNAŃ – Próżność

01.12 WROCŁAW – Stary Klasztor

06.12 SŁUPSK – Baza Kultury Słupski Ośrodek Kultury

07.12 SOPOT – Sfinks700

08.12 TORUŃ – NRD Klub

13.12 KIELCE – Wojewódzki Dom Kultury

15.12 KRAKÓW – Forty Kleparz

19.12 WARSZAWA – Klub Stodoła