Beast In Black na dwóch koncertach w Polsce podczas “Dark Connection Tour 2023”

Zespół wystąpi w krakowskim klubie Studio oraz w warszawskiej Progresji!

Album, na którym znalazły się m.in. hity takie jak: „Moonlight Rendezvous”„Broken Survivors”, czy „One Night In Tokio” ukazał się w październiku 2021 roku od Nuclear Blast Records. Płyta z pewnością trafi w gusta fanów klimatycznego, klasycznego heavy metalu, który Beast In Black komponuje nieprzerwanie od lat.

Na dwa polskie koncerty zespołu zapraszamy w zimie 2023 roku, kolejno 14 marca w krakowskim klubie Studio oraz 15 marca w warszawskiej Progresji.

Przedsprzedaż biletów na koncerty rozpocznie się już w najbliższy poniedziałek (27 czerwca) o godzinie 12:00! Bilety będą dostępne tutaj.

BEAST IN BLACK

(Finlandia) heavy metal, power metal:

“Poczekam na jutro/Które może nigdy nie nadejść/Poczekam w imię miłości” – romantyczniej prawdopodobnie już się nie da, ale nie cytujemy tu nieznanego tekstu Type O Negative, lecz “Blind and Frozen” Beast in Black.

Skruszone serce, żal, tęsknota… a to wszystko na tle heavy metalu, solówek i jaskrawych brzmień klawisza. I co, dalej myślicie, że “Infinity War” jest najbardziej ambitnym crossover, jaki powstał?

Fińsko-grecko-węgierska heavymetalowa machina została wręcz stworzona z myślą o koncertach i świadczą o tym nie tylko ckliwe wersy, jak ten powyżej, ale także inspiracje zespołu. Członkowie kapeli podkreślają swoją miłość do Judas Priest, Manowar czy Accept nie tylko w notkach prasowych, ale i w riffach, a przebojowość ich muzyki każe uruchomić w sobie zwierza. Jeśli potraficie wymienić wszystkie numery z “The Last Command” na jednym wdechu, a katanę z naszywkami nakładacie nawet przy okazji rozmowy kwalifikacyjnej, musicie wpaść na Beast in Black. Nie pożałujecie.

FACEBOOK

Zagrają:
BEAST IN BLACK (Finlandia) heavy metal, power metal

Kiedy: 14 marca (wtorek) 2023
Gdzie: Kraków @ Klub Studio, ul. Budryka 4
Bilety: 109/130 zł – miejsca stojące, 149/160 zł – miejsca siedzące
Organizator: Knock Out Productions

Kiedy: 15 marca (wtorek) 2021
Gdzie: Warszawa @ Progresja, ul. Fort Wola 22
Bilety: 109/119 zł – przedsprzedaż, 130 zł – w dniu koncertu
Organizator: Knock Out Productions

Bilety będą dostępne od 27 czerwca (12:00) na:
– SKLEP KNOCK OUT (druki kolekcjonerskie)